Domů > Sport > Doplňky stravy pro sportovce > Hubnutí

Hubnutí

Fitness a posilování
Ostatní sporty a rekreační aktivity
Poradí vám Markéta Fussová
606 682 916
objednavky@fitzona.cz

Doplňky stravy na hubnutí podpoří vaši cestu ke štíhlému tělu. Produkty na hubnutí obsahují spalovače tuků, carnitiny, koktejly, tyčinky a další speciální přípravy usnadňující spolu se sportováním cestu k vysněnému cíli. Tyto výživové doplňky obsahují látky podporující hubnutí, regulující hmotnost, podporující metabolismus a odbourání tuků atd.

V kategorii naleznete lahodné koktejly, l-carnitin v tekuté i kapslové formě, müsli tyčinky, konjugovanou kyselinu linolovou či kyselinu hydroxycitronovou. Výrobky FatZero, jsou jedinečná a komplexní řada produktů na hubnutí od specialisty na sportovní výživu!

Doplňky stravy na hubnutí + pravidelná pohybová aktivita + zdravá strava vám pomohou k dokonalé postavě.

Doplňky stravy pro sportovce na hubnutí:

Zde nabízené doplňky výživy vám mohou pomoci v cestě za vysněnou postavou. Je však třeba pamatovat na to, že jen doplňky nezajistí, že se přes noc zbavíte přebytečných kil. Stejně tak se po týdnu nebudete pyšnit dokonalou postavou.

Potravinové doplňky jsou jen pomocníkem, který může pomoci zdokonalit vaši postavu. Bez přiměřené a pravidelné pohybové aktivity to však nikdy nepůjde. Za vhodnou pohybovou aktivitu pro udržení kondice a hezké postavy považuji dle svých zkušeností běh, jízdu na kole, plavání, in-line brusle, posilování s vlastní vahou. Záleží však na každém, co mu vyhovuje.

Doplňky výživy nejsou hlavním zdrojem energetického příjmu, ale podporují kvalitní jídelníček, který spolu s tréninkem zajistí, že vysněných výsledků můžete dosáhnout v kratším čase.