Domů > Zdraví > Produkty SBS forza > Balanční náramky SBS Forza Energy > Energetický náramek SBS Forza Energy Flower - bílá

Energetický náramek SBS Forza Energy Flower - bílá

ID produktu: sbs23

Černý náramek s bílým nápisem SBS Forza Energy Flower s květinovým ornamentem s bílým lesklým okolím. Náramek spojuje všechny dosud známé postupy celostní medicíny, a tak blahodárně působí na lidské zdraví, spánek a kondici.

649
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Energetický náramek SBS Forza Energy Flower - bílá

Balanční náramky SBS Forza Energy v sobě spojují moderní západní technologie a východní nauky. Jedná se o kombinaci všech dosud známých postupů celostní medicíny ke zlepšení kondice a lidského zdraví. Tvar a složení náramku vychází z principů fungování energií v lidském těle. Náramek působí na energetické pole člověka a zároveň na krevní řečiště v oblasti zápěstní tepny. Tím je účinek 4 aktivních prvků v balančním náramku maximalizován.

Náramek SBS Forza Energy je tvořen 100% silikonem s příměsí turmalínu, což je přírodní minerál. Díky tomu je již samotný materiál náramku silným zářičem prospěšných negativních iontů. Dále náramek obsahuje reflexní infračervený zářič, magnetoterapeutický neodymiový magnet, emitor blahodárných záporných iontů a mylar hologram SBS Forza Balance. Zapínání náramku je z oceli.

Náramek SBS Forza Energy Flower je nejen prospěšný zdraví, ale také je pěkným módním doplňkem. Černý náramek, jehož zapínání umožňuje přizpůsobit ho jakékoliv ruce, je velmi pěkný. Navazuje na něj kovová část, ve které jsou zataveny účinné prvky náramku. Kovová část je z viditelné strany doplněna květinovým ornamentem s bílými lesklými plochami okolo. Náramek celkově působí velmi hezky a elegantně.

INFORMACE O PRODUKTU
Výrobce: SBS TRADE s.r.o.