Domů > Zdraví > Produkty SBS forza > Sportovní náramky SBS Filo Energy > Energetický sportovní náramek SBS Filo Energy - bílý Golf 1

Energetický sportovní náramek SBS Filo Energy - bílý Golf 1

ID produktu: sbs58

Designový sportovní náramek SBS Filo Energy Golf 1 s bílým páskem a stříbrno-černým emblémem. Energetický náramek vyzařuje negativní ionty, které působí na člověka, jeho zdraví i psychiku velmi pozitivně.

749
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Energetický sportovní náramek SBS Filo Energy - bílý Golf 1

Energetický sportovní náramek SBS Filo Energy Golf 1 s bílým páskem s nastavitelným zapínáním. Vyzařuje velké množství negativních iontů, které mají pozitivní vliv na člověka. Množství vyzařovaných negativních iontů je potvrzeno nejlepším přístrojem na trhu pro měření negativních iontů (až 2200). Každý náramek je testován individuálně.

Energetický náramek je vhodný k celodennímu nošení při sportu i jiných aktivitách. Na spodní straně kovové části jsou umístěny 4 body s minerálním prachem, čímž se násobí síla vyzařování negativních iontů.

Emblém má průměr 20 mm a lze jej vyjmout a vyměnit za jiný. Sportovní náramek je vhodný pro zápěstí o obvodu 15 - 21 cm. Má klasické zapínání, jako např na hodinkách.

Náramek SBS Filo Energy je nejen prospěšný zdraví, ale také je pěkným módním doplňkem. Bílý náramek, jehož zapínání umožňuje přizpůsobit ho jakékoliv ruce, je velmi hezký. Navazuje na něj kovová část, ve které jsou zataveny účinné prvky náramku. Kovová část je z viditelné strany doplněna černým ornamentem. Náramek celkově působí velmi hezky a elegantně.

INFORMACE O PRODUKTU
Výrobce: SBS TRADE s.r.o.