Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Močové cesty > Extrakt Finclub Prostis 50 ml - výtažek z americké palmy a zlatobýlu

Extrakt Finclub Prostis 50 ml - výtažek z americké palmy a zlatobýlu

ID produktu: 300986

Přírodní výtažek Prostis obsahuje výtažek sušeného zralého plodu z americké trpasličí palmy a zlatobýlu obecného. Přípravek je prospěšný močovým cestám, kdy pomáhá udržet jejich normální funkci. Dále má příznivé účinky na funkci ledvin, bolestivou menstruaci, pomáhá mírnit kašel a pečuje o horní cesty dýchací.

515
Dostupnost: 1 - 2 dny
 ks
Přidat do oblíbených
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Extrakt Finclub Prostis 50 ml - výtažek z americké palmy a zlatobýlu

Přírodní výtažek fin Prostis obsahuje extrakt sušeného zralého plodu z americké trpasličí palmy (serenoa repens) a zlatobýlu obecného.

Serenoa repens je užitečná v rámci péče o močový trakt. Pomáhá udržet jejich normální funkci, podporuji maximální průtok moci (potíže s obtížným močením se projevují zejména u mužů středního a vyššího věku).

Zlatobýl obecný (Solidago virgaurea) má příznivé účinky na funkci ledvin a močového měchýře, je součástí péče o prostatu. Pomáhá při častém a těžkém močení. Je prospěšný i pro ženy, kdy se doporučuje při bolestivé menstruaci. Dále pomáhá mírnit kašel a pečuje o horní cesty dýchací.

Užívání extraktu Prostis: 5 kapek 3x denně, rozředit ve vodě, před jídlem.

Upozornění: pro obsah cca 57 % alkoholu není výrobek určen dětem!

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 50 ml
Doporučené dávkování: 5 kapek 3x denně
Výrobce: Hankintatukku Oy

Fin Prostis obsahuje: extrakt Serenoa repens (80 %), extrakt zlatobýlu obecného (20 %). 5 kapek (0,2 ml) obsahuje 128 mg plodu Serenoa repens a 8 mg zlatobýlu obecného.