Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Trávicí trakt > Finclub Antipa-rasitis s alkoholem 50 ml - extrakt z ořešáku černého

Finclub Antipa-rasitis s alkoholem 50 ml - extrakt z ořešáku černého

ID produktu: 300159

Přírodní extrakt Antipa-rasitis s 30% alkoholu obsahuje výtažek ze slupek amerického ořešáku černého. Tento výžažek čistí střevní trakt od parazitů, kteří se dotěla dostávají běžnou stravou a vodou. Paraziti mohou narušovat rovnováhu organismu, snižovat obranyschopnost a vitalitu organismu.

375
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Finclub Antipa-rasitis s alkoholem 50 ml - extrakt z ořešáku černého

Antipa-rasitis s alkoholem obsahuje přírodní extrakt ze slupek amerického ořešáku černého (Juglans nigra). Tento výtažek byl používán již v minulosti, a to indiánskými kmeny, hlavně při očistě střevního traktu od usídlených parazitů.

Parazit je organismus žijící na úkor svého hostitele, získává z něho živiny a poškozuje ho. Do těla se dostává běžnou stravou a vodou. Postupné osidlování těla parazity v sobě skrývá nebezpečí, která se mohou projevit až za několik let. Paraziti mnohdy snižují účinnost obranyschopnosti, narušují rovnováhu a vitalitu orgaismu.

Výtažek Antipa-rasitis s alkoholem obsahuje 30% alkoholu.

Užívání výtažku Antipa-rasitis: 10 - 20 kapek 3x denně, smíchat s vodou nebo džusem (nekapat do horkých nápojů). Vhodné je extrakt užívat ráno a v poledne nalačno (cca 20 minut před jídlem), večer pak 1 hodinu po jídle.

Upozornění: produkt není určen dětem do 3 let, mládeži, řidičům a osobám, u kterých by mohl alkohol působit dráždivě!

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 50 ml
Doporučené dávkování: 20 kapek 3 x denně
Výrobce: Hankintatukku Oy

Účinné látky v 60 kapkách (2 ml): 340 mg ořešáku černého.

Související produkty