Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Na vlasy, kůži, nehty > Finclub Colostrum 60 kapslí - 100% kozí kolostrum

Finclub Colostrum 60 kapslí - 100% kozí kolostrum

ID produktu: 200020

Fin Colostrum je doplněk stravy pro každodenní podporu našeho zdraví. Obsahuje 100% kozí kolostrum, které je naprosto unikátní. Obsahuje aminokyseliny, imunitní faktory, růstové faktory, enzymy, vitamíny a minerály. Má pozitivní vliv na správnou funkci imunitního systému, regeneraci organismu, zdravou střevní mikroflóru atp.

1910
Dostupnost: 1 - 2 dny
 ks
Přidat do oblíbených
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Finclub Colostrum 60 kapslí - 100% kozí kolostrum

Doplněk stravy fin Colostrum s obsahem 100% kozího kolostra. Kolostrum je kozí mlezivo, které se tvoří v mléčné žláze matky těsně před porodem a pár dnů po porodu. Má jedinečné složení, které je nenapodobitelné. Toto kolostrum je získáváno přímo od kozy poté, co se dítě napije a zbylé kolostrum již nechce. Je tedy odojeno a zpracováno.

Kolostrum (melzivo) obsahuje aminokyseliny, imunitní faktory (laktoferin, cytokiny, oligosacharidy, imunoglobuliny), růstové faktory, enzymy, vitamíny a minerály.
Kolostrum přispívá ke správné funkci imunitního systému, podporuje regeneraci organismu (sport, fyzická zátěž) a rekonvalescenci po nemoci. Mlezivo napomáhá zachovat zdravou stření mikroflóru, podporuje metabolismus tuků a pozitivně ovlivňuje proces hojení. Potlačuje růst bakterií při kožních onemocněních, podporuje tvorbu kolagenu, zpomaluje stárnutí pokožky.

Kolostrum je vhodné užívat, když chceme posílit svou imunitu, urychlit rekonvalescenci a regeneraci.

Kozí kolostrum je získáváno na farmách, kde jsou chována zvířata tradičním způsobem. Výrobní proces je patentován a garantujeme maximální možné zachování původních aktivních látek.

Upozornění: Výrobek není určen dětem do 3 let!

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 60 kapslí
Doporučené dávkování: 1 kapsle 2x denně, 1/2 hod před jídlem
Výrobce: Hankintatukku Oy

Jedna tableta fin Colostrum obsahuje: 250 mg 100% kozího kolostra.