Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Detoxikace > Finclub Detoxis 250 ml - rostlinné a bylinné výtažky pro detoxikaci organismu

Finclub Detoxis 250 ml - rostlinné a bylinné výtažky pro detoxikaci organismu

ID produktu: 300151

Přírodní detoxikační přípravek fin Detoxis obsahuje devět rostlinných a bylinných výtažků, které příznivě ovlivňují trávení, činnost jater a podporují detoxikaci organismu. Přípravek je vhodný k jarní očistě těla.

705
Dostupnost: 1 - 2 dny
 ks
Přidat do oblíbených
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Finclub Detoxis 250 ml - rostlinné a bylinné výtažky pro detoxikaci organismu

Přírodní sirup Detoxis obsahuje devět rostlinných a bylinných výtažků, které příznivě ovlivňují trávení, činnost jater, žlučníku a ledvin. Extrakt podporuje detoxikaci organismu a jeho užívání je vhodné v rámci jarních očistných kůr.

Detoxis obsahuje směs výtažků z granátového jablka, listů zeleného čaje, břízy bělokoré, artyčoku, tužebníku jilmového, violky trojbarevné, pampelišky lékařské, lopuchu většího a chaluhy bublinaté. Přípravek je navíc obohacen o hořčík a vitamín B5.

Užívání detoxikačního přípravku Detoxis:15 ml denně (vhodné je nalít doporučené množství do sklenice vody a popíjet během dne).

Upozornění: výrobek není určen dětem do 3 let!

Ideální kombinací doplňků stravy na detoxikaci organismu jsou fin Chloretabs, sirup fin Detoxis a fin Candimis. Napomáhají očistě těla od toxinů a plísní.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 250 ml
Doporučené dávkování: 15 ml denně
Výrobce: Hankintatukku Oy

Obsah Detoxis: extrakt z 9 bylin, glycerol. Obsah vitamínů a minerálů v 15 ml extraktu: 60 mg hořčíku, 4 mg vitamínu B5.

Související produkty

Olej Finclub Candimis 10 ml - olej z oregana
610 Kč / ks
Doplněk stravy Finclub Candicaps 100 kapslí - oregánový olej v kapslích
675 Kč / ks