Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Zvýšení energie > Finclub doplněk stravy s hořčíkem - Mag375tabs

Finclub doplněk stravy s hořčíkem - Mag375tabs

ID produktu: 300154

Doplněk stravy obsahující doporučenou denní dávku hořčíku. Ten je prospěšný pro sportovce, osoby ve stresu, proti únavě a mnoho dalšího.

585
Dostupnost: 1 - 2 dny
 ks
Přidat do oblíbených
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Finclub doplněk stravy s hořčíkem - Mag375tabs

Doplněk stravy s hořčíkem z Mrtvého moře Mag375tabs obsahuje doporučenou denní dávku hořčíku.

Hořčík (Magnesium) je minerální prvek nezbytný pro fungování buněk lidského organismu. Jeho nízká hladina bývá způsobena jednostrannou stravou, nadměrným přísunem tuků, cukrů, coli, koření, kávy, alkoholu, nevyváženou dietou. Jeho nedostatek se může projevovat při cvičení, namáhavé fyzické práci, u diabetiků, při dlouhodobém stresu. Jeho doplňování je důležité u tetanie a u sportovců po tělesné námaze.

Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, elektrolytické rovnováze, normálnímu energetickému metabolismu, normální činnosti svalů a nervové soustavy, normální syntéze bílkovin, normální psychické činnosti, k udržení normálního stavu kostí a zubů, k procesu dělení buněk.

Užívání přípravku s hořčíkem Mag375tabs: 1 tableta denně.

Upozornění: výrobek není určen dětem do 3 let!

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 140 tablet
Doporučené dávkování: 1 tableta denně
Výrobce: Hankintatukku Oy

Obsah Mag375tabs: 140 tablet. Jedna denní dávka obsahuje: 375 mg hořčíku. složení 1 tablety: oxid hořečnatý 673 mg; sorbitol (sladidlo), fruktóza, látky protispékavé: zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy, stearan hořečnatý; pomerančovo-citronové aroma, kyselina citrónová (regulátor kyselosti)