Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Na srdce a cévy > Finclub Epamarcaps Strong NEW 60 kapslí - bohatý zdroj omega-3

Finclub Epamarcaps Strong NEW 60 kapslí - bohatý zdroj omega-3

ID produktu: 300913

Přírodní produkt Epamarcaps strong NEW obsahuje kapsle s rybím olejem obohaceným o vitamín E. Rybí olej je z ryb, které jsou hojným zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin DHA a EPA. Tento doplněk stravy přispívá k normální činnosti mozku, zraku, srdce a chrání buňky před oxidativním stresem.

940
Dostupnost: 1 - 2 dny
 ks
Přidat do oblíbených
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Finclub Epamarcaps Strong NEW 60 kapslí - bohatý zdroj omega-3

Doplněk stravy Epamarcaps strong NEW obsahuje 1200mg rybího oleje z mořských ryb, které jsou bohatým zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin DHA a EPA. Olej je navíc obohacen o vitamín E.

Omega-3 jsou někdy označovány také jako "zdravé tuku". Jsou důležité pro lidské zdraví a tělesné funkce. Jsou vhodné pro lidi, kteří se chtějí starat o své srdce a správnou hladinu cholesterolu. Omega-3 si totiž tělo nedokáže vyrobit a je potřeba je přijímat stravou (ryby...).

DHA (kyselin dokosahexanová) přispívá k udržení normální činnosti mozku. Podílí se na udržení normálního stavu zraku.

EPA (kyselina eikosapentaenová) pečuje o dobrý stav srdce. Pozitivního účinku se dosahuje při přívodu 250 EPA a DHA denně.

Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Upozornění: Výrobek není určen dětem do 3 let! Nedoporučuje se lidem se sníženou krevní srážlivostí!

Ideální kombinací doplňků stravy na cévy jsou fin Sitostabs strong, fin Epamarecaps strong a Pycnogenol strong. Doplňky pro pevné, pružné a průchozí cévy.

Ideální kombinací doplňků stravy na srdce jsou fin Karditabs, fin Epamarcaps strong a fin Ubiquinol caps.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 60 kapslí
Doporučené dávkování: 1 kapsle denně, při jídle
Výrobce: Hankintatukku Oy

Jedna kapsle Epamarcaps strong NEW obsahuje: 1200 mg koncentrát oleje z mořských ryb, hovězí želatina s 12% vodou, glycerol, čištěná voda, D-alfa tokoferol 1000 IU/g.