Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Pro ženy > Finclub Femiveltabs 60 tablet - pro ženy po padesátce

Finclub Femiveltabs 60 tablet - pro ženy po padesátce

ID produktu: 300933

Přírodní tablety Femiveltabs jsou zdrojem sójových izoflavonů, vitamínu E a výtažků z jetele. Přípravek pomáhá ženám po padesátce s vyrovnáním se s příznaky menopauzy. Dále má pozitivní vliv na pohybový aparát,srdce, cévy a vyživuje kůži.

965
Dostupnost: 1 - 2 dny
 ks
Přidat do oblíbených
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Finclub Femiveltabs 60 tablet - pro ženy po padesátce

Doplněk stravy fin Femiveltabs je zdrojem sójových izoflavonů (fytoestrogenů), které pomáhají ženám vyrovnat se s příznaky menopauzy, jako jsou např. návaly horka, pocení, nervozita, podrážděnost.

Sójové izoflavony jsou užitečné v rámci péče o pohybový aparát, přispívají k udržení normální síly kostí po klimakteriu.

Přípravek obsahuje i výtažek z červeného jetele a vitamín E, který násobí účinky fytoestrogenů, působí jako antioxidant, vyživuje kůži a je prospěšný v péči o srdce a cévy.

Upozornění: Výrobek není určen dětem do 3 let!

Ideální kombinací doplňků stravy pro zralou ženu jsou fin Femiveltabs, Fintabs CD bori, fin Selenitabs. Toto složení chrání ženy před, během i po menopauze.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 60 tablet
Doporučené dávkování: 1 tableta denně, dopoledne, mezi jídly
Výrobce: Hankintatukku Oy

Jedna tableta fin Femiveltabs obsahuje: 50 mg sójových izoflavonů, 36,4 mg sójových proteinů (sója není geneticky upravována), 28 mg prášku z jetele lučního (odpovídá 500 mg květů čerstvého lučního jetele), 10 mg vitamínu E.

Související produkty

Finclub Selenitabs 120 tablet - selen, zinek, mangan, vitamín C
555 Kč / ks