Domů > Doplňky stravy Finclub > Železo > Finclub Ferrofortis B 250 ml - sirup železo, vitamíny B a vitamín C

Finclub Ferrofortis B 250 ml - sirup železo, vitamíny B a vitamín C

ID produktu: 300145

Přírodní sirup Ferrotortis B je zrojem železa získaného z rostlinných zdrojů. Dále sirup obsahuje vitamíny skupiny B, kyselinu listovou, rybízový extrakt a bylinné výtažky. Sirup přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, normální nervové činnosti a pečuje o psychiku.

545
Dostupnost: 1 - 2 dny
 ks
Přidat do oblíbených
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Finclub Ferrofortis B 250 ml - sirup železo, vitamíny B a vitamín C

Sirup Ferrofortis B obsahuje železo získané z rostlinných zdrojů, vitamíny B, kyselinu listovou, rybízový extrakt a bylinné výtažky. Je slazen medem. Sirup má lahodnou chuť a tektutou formu, ktrá umožňuje snadné dávkování.

Železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu. Prospívá dobré funkci imunitního systému, snižuje pocit únavy.

Vitamín B12 přispívá k tvorbě červených krvinek a k normální činnosti nervové soustavy.

Kyselina listová podporuje krvetvorbu, přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství a pečuje o psychiku.

Upozornění: Výrobek není určen dětem do 3 let a je nevhodný pro osoby citlivé na včelí produkty! Otevřené balení se doporučuje skladovat v chladničce po dobu max. 2 měsíců!

Ideální kombinací doplňků stravy pro ženy během těhotenství a kojení je sirup fin Ferrofortis B, fin Mineraltabs a Fintabs CD.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 250 ml
Doporučené dávkování: 15 ml denně před jídlem
Výrobce: Hankintatukku Oy

Jedna denní dávka (15 ml) sirupu obsahuje: 75 mg vitamínu C, 18 mg železa, 1,4 mg vitamínu B6, 1,4 mg vitamínu B2, 1,1 mg vitamínu B1, 200 μg kyseliny listové, 2,5 μg vitamínu B12.

Obsah sirupu Ferrofortis: bříza, jitrocel kopinatý, kopřiva, kyselina listová (vitamin B9), med, meduňka lékařská, přeslička rolní, rybíz černý, vitamin B1 (thiamin), vitamin B12, vitamin B2 (riboflavin), vitamin B6, vitamin B9 (kyselina listová), vitamin C, yzop lékařský, železo

Související produkty

Finclub Mineraltabs 110 tablet - komplex minerálů a stopových prvků
465 Kč / ks
Finclub Ferrotabs 120 tablet - železo, zinek, měď a vitamín C
495 Kč / ks