Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Na kosti a klouby > Finclub Flexistrong 60 kapslí - výtažek z novozélandských slávek

Finclub Flexistrong 60 kapslí - výtažek z novozélandských slávek

ID produktu: 300122

Doplněk stravy Flexistrong obsahuje přírodní extrakt z novozélandských slávek zelenoústých. Látky obsažené v tomto výtažku mají pozitivní vliv na klouby, kloubní pohyblivost, kloubní chrupavku a tvorbu kloubního mazu. Jsou vhodné pro seniory, sportovce a střední generaci.

1050
Dostupnost: 1 - 2 dny
 ks
Přidat do oblíbených
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Finclub Flexistrong 60 kapslí - výtažek z novozélandských slávek

Doplněk stravy Flexistrong obsahuje přírodní extrakt ze škeblí, konkrétně z novozélandských slávek zelenoústých. Ty jsou zdrojem řady cenných látek, např. stopové prvky, vitamíny, aminokyseliny, glykosaminoglykany-peptidové komplexy, EPA, DHA, ETA.

V pobřežních vodách Nového Zélandu, kde se slávky zelenoústé chovají, testuje kontrolní tým ještě před výlovem tyto mlže tak, aby byla zabezpečena nejvyšší kvalita těch škeblí, které budou dále zpracovány.

Extrakt je lidským organismem snadno přijímán a snášen bez vedlejších účinků. Tento doplněk stravy je vhodný pro střední generaci, sportovce i seniory.

Výtažek ze slávek zelenoústých má příznivý vliv na klouby, pomáhá udržovat jejich pohyblivost a přispívá k obnově chrupavky a tvorbě kloubního mazu.

Užívání Flexistrong: prvních deset dnů 2 kapsle 2x denně, pak 1 kapsle 2x denně, kdykoliv během dne.

Upozornění: Výrobek není určen dětem do 3 let!

Ideální kombinací doplňků stravy na kosti a klouby jsou fin Flexistrong, fin Viva kolagen a fin Natur Kalcitabs. Potravinové doplňky pro pevné kosti a pružné klouby.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 60 kapslí
Doporučené dávkování: 1-2 kapsle 2x denně
Výrobce: Hankintatukku Oy

Jedna kapsle fin Flexistrong obsahuje: 400 mg extraktu ze slávek zelenoústých (Perna canaliculus).

Související produkty

Finclub VI-VA HA collagen 500 ml - doplněk stravy s kolagenem
1120 Kč / ks
Finclub Natur Kalcitabs - doplněk stravy s vápníkem 70 tablet
485 Kč / ks