Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Trávicí trakt > Finclub Fortesatabs 60 tablet - extrakt z kurkumy a DL-fenylalanin

Finclub Fortesatabs 60 tablet - extrakt z kurkumy a DL-fenylalanin

ID produktu: 300959

Doplněk stravy Fortesatabs obsahuje výtažek z kurkumy (kurkumin) a aminokyselinu DL-fenylalanin. Přípravek podporuje trávení, podporuje funkci jater a slinivky. Kurkuma je zdrojem antioxidantů. DL-fenylalanin podporuje tvorbu endorfinů a neurotransmiterů. Tablety jsou podpůrný doplněk při bolestech zad, hlavy, kloubů, únavě a stresu.

785
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Finclub Fortesatabs 60 tablet - extrakt z kurkumy a DL-fenylalanin

Přírodní doplněk stravy Fortesatabs obsahuje výtažek z kurkumy, kurkumin, a aminokyselinu DL-fenylalanin. Kurkumin je získáván z kurkumy dlouhé (Curcuma longa), která se běžně používá jako koření.

Tablety Fortesatabs jsou podpůrný doplněk stravy při bolestech zad, hlavy, kloubů. Při psychické únavě a stresových stavech.

Kurkuma podporuje trávení, přispívá k přirozené funkci střevního traktu. Podporuje funkci jater a slinivky. Je zdrojem přírodních antioxidantů, pečuje o obranyschopnost organismu a pomáhá udržet normální hladinu cholesterolu. Kurkuminoidy jsou nápomocné při hojení.

p>DL-fenylalanin je esenciální aminokyselina ovlivňující mozkové přenašeče. Podporuje tvorbu endorfinů - hormonů, které po uvolnění do mozku pomáhají mírnit bolest, navozují dobrou náladu, bojují s únavou.

Upozornění: Přípravek není určen pro dlouhodobé podávání, není vhodný pro děti, adolescenty, těhotné a kojící ženy, pro fenylketonuriky, hypertoniky! Opatrnost je nutná u osob s poruchou srážení krve a žlučovými kameny!

Ideální kombinací doplňků stravy pro odolnou psychiku jsou fin Avis, fin Fosfocaps a fin Fortesatabs.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 60 tablet
Doporučené dávkování: 2 tablety denně, 15 min před jídlem
Výrobce: Hankintatukku Oy

Jedna tableta fin Fortesatabs obsahuje: 263,2 mg extraktu z kurkumy dlouhé (obsahuje 250 mg kurkuminoidů), 250 mg DL-fenylalaninu.

Související produkty

Finclub výtažek Avis 50 ml s alkoholem - extrakt z ovesných klíčků
490 Kč / ks