Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Na imunitu > Finclub Glukimtabs NEW 10 kapslí - Beta-glukany z kvasnic

Finclub Glukimtabs NEW 10 kapslí - Beta-glukany z kvasnic

ID produktu: 300915

Doplněk stravy Glukimtabs NEW obsahuje patentovanou složku WGP® beta-glukan získanou z potravinářských kvasnic. Beta-glukany působí jako antioxidanty. Pomáhají nabudit obranyschopnost organismu, zlepšují imunitu. Přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi, podporují hojení ran.

625
Dostupnost: 1 - 2 dny
 ks
Přidat do oblíbených
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Finclub Glukimtabs NEW 10 kapslí - Beta-glukany z kvasnic

Doplněk stravy fin Glukimtabs obsahuje unikátní patentovanou složku WGP® beta-glukan získanou z potravinářských kvasnic.

Beta-glukany jsou látky s antioxidačním působením, které pomáhají nabudit obranyschopnost organismu a vyburcují imunitní systém do stavu zvýšené bojové pohotovosti. Pomáhají vzpružit organismus a udržovat ho v dobré kondici, duševní i tělesné pohodě. Dále Beta-glukany přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi, podporují hojení ran.

Beta-glukany jsou vhodné pro osoby s oslabenou imunitou, seniory, lidi ve stresu, vyčerpané. Doporučují se osobám náchylným k častým nachlazením, jsou vhodným doplňkem během infekce dýchacích cest.

WGP® beta-glukan je chráněn více než 200 patenty, v r. 2011 obdržel na světové vědecké platformě v SupplySide West Scientific Award vítězné ocenění. Porota složená z odborníků posuzovala výrobky podle různých kritérií, v oznámení o výběru WGP® beta-glukanu agentura Virgo Publishing sdělila: „Všechny studie prokázaly významný přínos pro zdraví lidského organismu, včetně zlepšení fyzického zdraví, tělesné a duševní pohody.“

Upozornění: Výrobek není určen dětem!

Ideální kombinací doplňků stravy na imunitu jsou fin Glukimtabs, fin Bi-iomare caps a fin Candimis.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 10 kapslí
Doporučené dávkování: 1 kapsle denně
Výrobce: Hankintatukku Oy

Jedna kapsle fin Glukimtabs NEW obsahuje: WGP® beta-glukan 335 mg, hovězí želatina, látky protispékavé: mikrokristalická celulóza, stearan hořečnatý, oxid křemičitý. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.