Domů > Doplňky stravy Finclub > Vitamíny B > Finclub Karditabs NEW 60 tablet - hořčík a vitamíny B

Finclub Karditabs NEW 60 tablet - hořčík a vitamíny B

ID produktu: 300161

Tablety Fin Karditabs obsahují hořčík, aktivní kyselinu listovou (vitamín B9), vitamín B6, vitamín B12. Tyto vitamíny a minerály mají vliv na stav kostí, zubů, činnost nervové a svalové soustavy, funkci imunitního systému, snížení únavy, pečují o srdečně-cévní systém a mnoho dalšího.

505
Dostupnost: 1 - 2 dny
 ks
Přidat do oblíbených
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Finclub Karditabs NEW 60 tablet - hořčík a vitamíny B

Tablety Fin Karditabs obsahují kombinaci hořčíku, kyseliny listové a vitamínů B. Tyto látky pečují o srdečně-cévní systém.

Hořčík je jedním z nejdůležitějších minerálů. Je důležitý pro normální stav kostí a zubů, pro činnost svalů i nervové soustavy, pomáhá bojovat s únavou. Je vhodné ho užívat u tiků, tetanie, svalových křečích, únavě a přecitlivělosti.

Kyselina listová (vitamín B9) podporuje krvetvorbu, přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu i k funkci imunitního systému.
Karditabs New obsahuje novou formu kyseliny listové - tzv. QUATREFOLIC Folate. Kyselina listová je tak účinnější, lépe se vstřebává a je v těle hned využita (vstupuje do tzv. folátového cyklu).
Lidský organismus má omezenou schopnost změnit kyselinu listovou na vstřebatelnou formu, proto je nová forma kyseliny listová lepší, protože je biologicky aktivní. Tato forma kyseliny listové je vhodná i pro ženy, plánující těhotenství, těhotné, kojící a osoby s nedostatkem kys. listové.

Vitamín B6 má pozitivní vliv na metabolismus homocysteinu, který bývá nazýván "cholesterolem 3. tisíciletí". Je důležitý pro tvorbu červených krvinek a pro naši obranyschopnost.

Vitamín B12 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu i ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Upozornění: výrobek není určen dětem do 3 let !

Ideální kombinace doplňků stravy pro muže mající pozitivní vliv na srdce, paměť i výkon obsahuje: fin Fosfocaps, fin Karditabs, Pycnogenol strong.

Ideální kombinací doplňků stravy pro manažery jsou Pycnogenol strong, fin Karditabs a Dynaforce. Díky nim si na vás stres jen tak nepřijde. Potravinové doplňky napomůžou koncentraci, myšlení a dlouhému výkonu.

Ideální kombinací doplňků stravy na srdce jsou fin Karditabs, fin Epamarcaps strong a fin Ubiquinol caps.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 60 tablet
Doporučené dávkování: 1 tableta denně, večer před jídlem, zapít
Výrobce: Hankintatukku Oy

Jedna tableta Karditabs obsahuje: hořčík 200 mg (53%), vitamin B6 2,2 mg (157%), vitamin B9 (Quatrefolic) 300 μg (150%), vitamin B12 3 μg (120%), oxid hořečnatý 363,68 mg, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý; kukuřičný škrob (pojivo), kyanokobalamin, pyridoxin hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutamová.

Související produkty

Finclub Pycnogenol Strong 60 tablet - antioxidant z kůry borovic
1605 Kč / ks
Finclub Epamarcaps Strong 60 kapslí - bohatý zdroj omega-3
845 Kč / ks
Fin Ubiquinol caps 40 kapslí - koenzym Q10
1230 Kč / ks