Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Zpomalení stárnutí > Finclub Karnositabs 60 tablet - karnosin a vitamín E

Finclub Karnositabs 60 tablet - karnosin a vitamín E

ID produktu: 300949

Doplněk stravy fin Karnositabs obsahuje karnosin a vitamín E. Je vhodný zejména pro střední věk a seniory. Pomáhá zpomalovat proces stárnutí, podporuje kardiovaskulární systém, chrání před volnými radikály, je prospěšný u diabetu a jejich příznaků.

1595
Dostupnost: 1 - 2 dny
 ks
Přidat do oblíbených
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Finclub Karnositabs 60 tablet - karnosin a vitamín E

Doplněk stravy fin Karnositabs obsahuje karnosin a vitamín E. Tato kombinace je vhodná zejména pro osoby středního věku, seniory, ty, kdo si chtějí udržet pocit mládí a vitality, pro sportovce a osoby bojující s únavou.

Karnositabs je označován za všestranný anit-aging produkt, který aktivně bojuje s přibývajícími léty a projevy stárnutí.

Karnosin je 100% přírodní látka. V těle se vyskytuje v mozku, srdci a svalech. Jeho množství se však s narůstajícím věkem snižuje.

Karnosin pomáhá zpomaluje proces stárnutí a má pozitivní vliv na mozkovou vitalitu. Podporuje kardiovaskulární systém a bojuje se zvýšeným krevním tlakem. Pomáhá odbourávat škodlivé kovy, jejichž přítomnost může vést k demenci. Podporuje mladý vzhled pokožky, chrání před volnými radikály a je prospěšný u diabetu a jeho příznaků.

Vitamín E je antioxidant napomáhající chránit buňky před volnými radikály, které poškozují buňky a urychlují tak stárnutí. Vitamín E je tkaé často nazýván vitamínem mládí a krásy.

Upozornění: Výrobek není určen dětem do 3 let!

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 60 tablet
Doporučené dávkování: 1 tableta denně, ráno před jídlem
Výrobce: Hankintatukku Oy

Jedna tableta fin Karnositabs osahuje: L-karnosin 400 mg, vitamín E 6 mg, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý, stearan hořečnatý; kukuřičný škrob (pojivo), DL-alfa-tokoferyl-acetát..