Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Na srdce a cévy > Finclub Lycoforscaps NEW 60 kapslí - lykopen z rajčat

Finclub Lycoforscaps NEW 60 kapslí - lykopen z rajčat

ID produktu: 300964

Přírodní produkt Lycoforscaps obsahuje kapsle s extraktem lykopenu, což je přírodní karotenoid a silný antioxidant. Dále obsahuje vitamín C, D3 a zinek. Přípravek přispívá k ochraně před UV zářením, zpomaluje změny související se stárnutím, absorbuje volné radikály, podporuje zdravý vývoj kostí. Je důležitý pro činnost srdce.

925
Dostupnost: 1 - 2 dny
 ks
Přidat do oblíbených
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Finclub Lycoforscaps NEW 60 kapslí - lykopen z rajčat

Doplněk strav fin Lycoforscaps obsahuje lykopen, což je přírodní karotenoid a silný antioxidant získaný ze speciálně šlechtěné odrůdy rajčat HLLS. Lykopen nezpůsobuje vznik alergické reakce jako při požití celých rajčat. Organismus dokáže tuto látku lépe vstřebat v upravené formě než ve formě syrové. Doplněk stravy je obohacen o vitamíny C, D3 a zinek

Lykopen absorbuje volné radikály, přispívá k ochraně před UV zářením. Je důležitý pro dobrou činnost srdce. Jako antioxidant zpomaluje změny související se stárnutím.

Doporučuje se osobám užívajícím kofein, nikotin, alkohol,často se vystavujícím slunečním paprskům nebo jedincům s dědičnou dispozicí k rakovině. Je vhodný pro muže středního a vyššího věku v rámci péče o prostatu. Doporučuje se užívat před odjezdem na dovolenou do teplých krajin.

Vitamín C přispívá k tvorbě kolagenu, má pozitivní vliv na obranyschopnost organismu, na činnost nervové soustavy a pomáhá při boji s únavou.

Vitamín D napomáhá udržení normální hladiny vápníku v krvi. Je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí. Je důležitý pro imunitu. Doporučuje se v oblastech s častou inverzí a smogem. Je vhodný pro seniory, ženy v menopauze, sportovcem, vegetariány a mládež v období růstu-.

Zinek pomáhá udržet správnou hladinu testosteronu v krvi, přispívá k normální plodnosti. Je důležitý pro zdravé kosti, vlasy, nehty, pokožku a zrak.

Upozornění: Výrobek není určen dětem do 3 let!

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 60 kapslí
Doporučené dávkování: 1 kapsle 2x denně, ráno a v poledne, před jídlem
Výrobce: Hankintatukku Oy

Dvě kapsle (denní dávka) fin Lycoforscaps obsahují: Vitamín C 40 mg, lykopen 15 mg, zinek 5 mg, vitamín D3 20 µg.