Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Na vlasy, kůži, nehty > Finclub Mega7 60 kapslí - rakytníkový olej

Finclub Mega7 60 kapslí - rakytníkový olej

ID produktu: 300125

Doplněk stravy Mega7 obsahuje za studena lisovaný olej z rakytníku řešetlákového. Obsahuje esenciální mastné kyseliny omega-7, 3, 6 a 9, vitamíny, minerály, stopové prvky a další prospěšné látky. Působí jako silný antioxidant, má pozitivní vliv na celý organismus.

1365
Dostupnost: 1 - 2 dny
 ks
Přidat do oblíbených
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Finclub Mega7 60 kapslí - rakytníkový olej

Doplněk stravy Mega7 obsahuje za studena lisovaný olej získaný z celého plodu rakytníku řešetlákového. Je zdrojem téměř 200 látek, z nichž každá je přírodním antioxidantem. Obsahuje esenciální mastné kyseliny omega-3, omega-6, omega-7 a omega-9. Z vitamínů má beta-karoten, vitamíny B12, vitamín C, vitamín E. Dále obsahuje aminokyseliny, fytosteroly, karotenoidy, flavonoidy, fytoncidy, třísloviny. Vysoký je i obsah minerálů a stopových prvků.

Doporučuje se u lupénky, ekzémů, u popálenin či spálenin (i sluncem), pozitivně působí během procesu hojení.

Rakytníkový olej posiluje organismus fyzicky i psychicky, chrání ho před nepříznivými vlivy prostředí a posilňuje jeho obranné systémy. Působí silně antioxidačně. Prospívá pokožce, udržujej její vitalitu a pružnost, podporuje regeneraci. Pomáhá zvyšovat obranyschopnosti organismu. Příznivě ovlivňuje hladinu cholesterolu a krevních tuků, pečuje o zdraví srdce a cév. Posiluje organismus, je doporučován v době rekonvalescence. Příznivě působí na sliznice zažívacího a močového ústrojí.

Upozornění: Výrobek není určen dětem do 3 let!

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 60 kapslí
Doporučené dávkování: 2 kapsle 2x denně, při jídle
Výrobce: Hankintatukku Oy

4 kapsle fin Mega7 obsahuje:2000 mg olej z rakytníku řešetlákového - 600 mg kyselina palmitoolejová, 400 mg kyselina linolová, 120 mg kyselina olejová, 90 mg kyselina vaccenicová, 20 mg kyselina linolenová.