Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Rekonvalescence > Finclub Mycelcaps 80 kapslí - extrakt z houby Shiitake

Finclub Mycelcaps 80 kapslí - extrakt z houby Shiitake

ID produktu: 300939

Doplněk stravay obsahující patentovanou sloučeninou AHCC® získanou z podhoubí hub Shiitake. Této houby si v Asii cení již několik staletí pro její výživnou hodnotu. V této době vědci zjišťují vliv AHCC® na vysoký krevní tlak, narušenou imunitu, rekonvalescenty, osoby ve stresu či oslabené jedince.

2290
Dostupnost: 1 - 2 dny
 ks
Přidat do oblíbených
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Finclub Mycelcaps 80 kapslí - extrakt z houby Shiitake

Doplněk stravy Mycelcaps obsahuje patentovanou sloučeninu AHCC® získanou z mycelií hub Shiitake (mycelium - podhoubí). Japonské houbě Shiitake (houževnatec jedlý) se přezdívá „perla mezi houbami“, v Asii je již několik staletí považována za ceněnou houbu s vysokou výživnou hodnotou.

V evropském registru zdravotních tvrzení bohužel nebyly účinky AHCC® oficiálně schváleny, ale tato sloučenina je již delší dobu předmětem výzkumů a studií hlavně v Japonsku (cca 200 studií na 30 univerzitách). Vědci zkoumají účinky AHCC® na vysoký krevní tlak či narušenou imunitu. Zjišťují její význam pro oslabené jedince, osoby ve stresových situacích a rekonvalescenty. Díky tomu na toto téma vyšla řada odborných publikací i článků s jejichž závěry Vás snad jednou, až EU dovolí, budeme moci seznámit.

Upozornění: Výrobek není určen dětem do 3 let!

Schváleno Antidopingovým výborem ČR.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 80 kapslí
Doporučené dávkování: 1 kapsle 2x denně, po jídle
Výrobce: Hankintatukku Oy

Jedna kapsle fin Mycelcaps obsahuje: 200,25 mg myceliového extraktu z houby Shiitake (odpovídá 160 mg patentované aktivní sloučeniny AHCC® - Active Hexose Correlated Compound).