Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Rekonvalescence > Finclub Mycelcaps NEW 80 kapslí - extrakt z houby Shiitake

Finclub Mycelcaps NEW 80 kapslí - extrakt z houby Shiitake

ID produktu: 300973

Doplněk stravay obsahující patentovanou sloučeninou AHCC® získanou z podhoubí hub Shiitake. Této houby si v Asii cení již několik staletí pro její výživnou hodnotu. V této době vědci zjišťují vliv AHCC® na vysoký krevní tlak, narušenou imunitu, rekonvalescenty, osoby ve stresu či oslabené jedince.

2290
Dostupnost: 1 - 2 dny
 ks
Přidat do oblíbených
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Finclub Mycelcaps NEW 80 kapslí - extrakt z houby Shiitake

Doplněk stravy Mycelcaps obsahuje patentovanou sloučeninu AHCC® Professional získanou z mycelií hub Shiitake (mycelium - podhoubí). Japonské houbě Shiitake (houževnatec jedlý) se přezdívá „perla mezi houbami“, v Asii je již několik staletí považována za ceněnou houbu s vysokou výživnou hodnotou. Je zdrojem mnoha látek prospěšných pro organismus, jako jsou polysacharidy, které mají vliv na imunitu.

AHCC® je předmětem výzkumů probíhajících zejména v Japonsku (cca 200 studií na zhruba 30 univerzitách), na toto téma vyšla řada odborných publikací. Vědci zkoumají účinky AHCC® u vysokého krevního tlaku, u narušené imunity, prokazují jeho význam pro oslabené jedince, rekonvalescenty, lidi ve stresu.
Je vhodný pro udržování zdraví ve znečištěných oblastech, je součástí ochrany před civilizačními problémy, nápomocný pro lepší zvládání zátěžových situací.

Výrobce inovoval hlavní účinnou složku a nazval ji Professional Grade AHCC®. Obsahuje vyšší koncentraci alfa-glukanů (působí na povzbuzení ochranného systému organismu), má vyšší podíl adenosinu (je důležitý pro efektivní imunitní reakci) a zvýšený obsah GI sacharidu (látka s fyziologickou aktivitou, vykazuje účinky zesilující imunitní odpověď, podporuje aktivaci makrofágů a nárůst cytokinů starajících se o imunitní reakce).

Upozornění: Výrobek není určen dětem do 3 let! NEOBSAHUJE laktózu, kvasnice, sladidla a lepek. Vhodné pro vegany.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 80 kapslí
Doporučené dávkování: 1 kapsle 3x denně po jídle
Výrobce: Hankintatukku Oy

Jedna kapsle fin Mycelcaps obsahuje: 200,25 mg aktivní sloučeniny AHCC®, mikrokrystalická celulóza (látka protispékavá), HPMC rostlinná kapsle.