Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Na cholesterol > Finclub Olivetabs 60 tablet - výtažek z listů olivovníku

Finclub Olivetabs 60 tablet - výtažek z listů olivovníku

ID produktu: 300133

Doplněk stravy Olivetabs (dříve Antipress) obsahuje výtažek z listů olivovníku evropského z něhož se vyrábí patentovaný extrakt EFLA®943. Jeho složkou je oleuropein, přírodní antioxidant, pečuje o srdce a cévy, chrání před některými bakteriemi v trávicím a dýchacím ústrojí.

940
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Finclub Olivetabs 60 tablet - výtažek z listů olivovníku

Přírodní doplněk stravy Olivetabs (dříve Antipress) obsahuje výtažek z listů olivovníku evropského, z něhož se vyrábí patentovaný extrakt EFLA®943. Jeho hlavní složkou je látka oleuropein, která patří mezi přírodní antioxidanty.

Oleuropein má pozitivní vliv na udržení optimálního krevního tlaku, je součástí péče o srdce a cévy. Pozitivně působí na správné hladiny cholesterolu. Je součástí ochrany před některými druhy bakterií, zejména v trávicím a dýchacím ústrojí.

Produkt je prospěšný pro osoby, které jsou ohroženy vyšším krevním tlakem, pro osoby s nadváhou, nadměrně konzumující sůl, kávu, alkohol, hormonální antikoncepci nebo čelící dlouhodobému stresu.

Upozornění: Výrobek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám!

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 60 tablet
Doporučené dávkování: 1 tableta 2x denně
Výrobce: Hankintatukku Oy

Jedna tableta fin Olivetabs obsahuje: 350 mg patentovaného extraktu z listů olivovníku evropského Olea europaea (EFLA®943) = zdroj 77 mg oleuropeinu.