Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Proti stresu > Finclub Pycnogenol Strong 60 tablet - antioxidant z kůry borovic

Finclub Pycnogenol Strong 60 tablet - antioxidant z kůry borovic

ID produktu: 300131

Doplněk stravy Pycnogenol Strong obsahuje patentovanou látku Pycnogenol®, získanou z kůry pobřežních borovic. Pxcnogenol je silný antioxidant. Pomáhá zpomalit proces stárnutí, příznivě ovlivňuje vitalitu a imunitu organismu. Pečuje o kardiovaskulární systém, zrak a kůži.

1605
Dostupnost: 1 - 2 dny
 ks
Přidat do oblíbených
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Finclub Pycnogenol Strong 60 tablet - antioxidant z kůry borovic

Doplněk stravy Pycnogenol Strong obsahuje patentovanou látku Pycnogenol®, získanou z kůry pobřežních borovic (Pinus maritima), které rostou v borovicových lesích v jižní Francii.

Je vhodný pro diabetiky, alergiky, osoby s křečovými žilami. Pro lidi, kteří často čelí škodlivým vnějším vlivům nebo stresovému prostředí.

Pycnogenol je výkonný antioxidant ochraňující před volnými radikály. Jeho antioxidační účinky jsou asi 20x silnější než u vitamínu C a 50 x silnější než u vitamínu E. Pycnogenol pomáhá zpomalit proces stárnutí, příznivě ovlivňuje vitalitu a imunitu organismu. Přispívá k posílení kardiovaskulárního systému, má příznivý vliv na cirkulaci krve, pomáhá redukovat výskyt křečových žil. Je užitečný v rámci péče o zrak, prospívá pokožce, kdy pomáhá obnovit její elasticitu. Pomáhá redukovat produkci histaminu (vhodné pro alergiky).

Upozornění: Výrobek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám!

Ideální kombinace doplňků stravy pro muže mající pozitivní vliv na srdce, paměť i výkon obsahuje: fin Fosfocaps, fin Karditabs, Pycnogenol strong.

Ideální kombinací doplňků stravy pro manažery jsou Pycnogenol strong, fin Karditabs a Dynaforce. Díky nim si na vás stres jen tak nepřijde. Potravinové doplňky napomůžou koncentraci, myšlení a dlouhému výkonu.

Ideální kombinací doplňků stravy na cévy jsou fin Sitostabs strong, fin Epamarecaps strong a Pycnogenol strong. Doplňky pro pevné, pružné a průchozí cévy.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 60 tablet
Doporučené dávkování: 1-2 tablety denně, po jídle
Výrobce: Hankintatukku Oy

Jedna tableta fin Pycnogenol Strong obsahuje: 40,2 mg Pycnogenolu® - patentovaného výtažku z kůry pobřežní borovice (Pinus maritima), 162,3 mg kukuřičného škrobu.

Související produkty

Finclub Karditabs NEW 60 tablet - hořčík a vitamíny B
505 Kč / ks
Finclub Epamarcaps Strong 60 kapslí - bohatý zdroj omega-3
845 Kč / ks