Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Na vlasy, kůži, nehty > Finclub Selenitabs multi NEW 60 tablet - selen, zinek, mangan, vitamín C, vitamín E, vitamíny B

Finclub Selenitabs multi NEW 60 tablet - selen, zinek, mangan, vitamín C, vitamín E, vitamíny B

ID produktu: 300948

Tablety Fin Selenitabs multi obsahují selen obohacený o zinek, mangan, vitamín C, vitamín E a vitamíny B1, B5, kyselinu listovou a extrakt SPECTRA. Tento produkt prospívá funkci imunitního systému, chrání buňky v těle před oxidativním stresem, před volnými radikály. Je prospěšný pro udržení zdravých vlasů, nehtů, pokožky, kostí, tvorbu červených krvinek. Pečuje o zrak a je důležitý pro dobrý psychický stav člověka a mnoho dalšího.

580
Dostupnost: 1 - 2 dny
 ks
Přidat do oblíbených
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Finclub Selenitabs multi NEW 60 tablet - selen, zinek, mangan, vitamín C, vitamín E, vitamíny B

Tablety Fin Selenitabs multi obsahují selen, obohacený o zinek, mangan a vitamíny C, E, B, kyselinu listovou v účinnější a vstřebatelnější formě - Ouatrefolic, extrakt SPECTRA.

Selen přispívá k normální spermatogenezi (tj. k tvorbě spermií - mužských pohlavních buněk). Je užitečný pro udržení zdravých vlasů i nehtů. Přispívá k normální činnosti štítné žlázy, prospívá funkci imunitního systému. Je součástí ochrany buněk před oxidativním stresem. Pomáhá chránit organismus před útokem volných radikálů, agresivních látek, které se vyskytují v okolním prostředí nebo se vytvářejí v organismu, atakují buňky v těle a mohou je poškodit.

Extrakt SPECTRA je rostlinná antioxidační směs, která obsahuje 32 bioaktivních ingrediencí v koncentrované formě. Tato unikátní kombinace ovoce, bobulí, zeleniny a bylinek se zaměřuje na známé radikálové skupiny, podporuje obranný systém člověka a prospívá jeho zdraví. Extrakt obsahuje např. brokolici, česnek, acai, borůvky, zelený čaj, zelenou kávu, oregano, kurkumu, třešně, camu camu, špenát apod.

Mangan pečuje o dobrý stav kostí, napomáhá tvorbě pojivových tkání.

Zinek je prospěšný pro udržení zdravých kostí, vlasů, nehtů a pokožky, pomáhá udržet hladinu testosteronu v krvi, pečuje o zrak.

Vitamín C podporuje tvorbu kolagenu důležitého pro chrupavky, kosti i pokožku, je prospěšný v péči o imunitní i nervovou soustavu, pomáhá bojovat s únavou, podporuje vstřebávání železa.

Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Vitamín řady B (B1, B5, B6) jsou důležité pro tvorbu červených krvinek nebo pro dobrý psychický stav člověka.
Kyselina listová (B6) je zde ve formě Ouatrefolic, která je pro lidský organismus lépe vstřebatelná a tak je i účinnější.

Upozornění: výrobek není určen dětem do 3 let!

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 60 tablet
Doporučené dávkování: 1 tableta denně, ráno po jídle
Výrobce: Hankintatukku Oy

Jedna tableta Selenitabs multi obsahuje: rostlinná antioxidační směs 50 mg, vitamín C 40 mg, vitamín E 6 mg, zinek 5 mg, kyselina pantothenová 3 mg, mangan 1 mg, vitamín B6 0,7 mg, vitamín B1 0,55 mg, kyselina listová Quatrefolic® 100 μg, selen 27,5 μg, vitamín B12 1,25 μg.