Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Pro sportovce > Finclub Spirdietabs 290 tablet - sladkovodní řasa Spirulina

Finclub Spirdietabs 290 tablet - sladkovodní řasa Spirulina

ID produktu: 300947

Přírodní produkt obsahující sladkovodní Spirulinu, fin Spirdietabs. Je bohatým zdrojem bílkovin, vitamínů a minerálů. Udržuje a podporuje imunitní systém, pomáhá při hubnutí, redukuje pocit hladu a chuti na sladké. Zvyšuje fyzický výkon, stabilizuje krevní tuky, posiluje srdeční aktivitu.

940
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Finclub Spirdietabs 290 tablet - sladkovodní řasa Spirulina

Přírodní tablety Spirdietabs obsahuje sladkovodní Spirulinu alga, která je bohatým zdrojem beta-karotenů, bílkovin, vitamínů a minerálů. Má nejvyšší obsah proteinů ze všech přírodních potravin. jako jedna z mála rostlinných zdrojů obsahuje veškeré esenciální aminokyseliny.

Spirulina je vhodná pro sportovce, pro osoby s vyšší fyzickou zátěží, pro vegetariány i vegany, rekonvalescenty a oslabené jedince.

Spirulina alga udržuje a stimuluje imunitní systém, podporuje růst zdravé střevní flóry. Přispívá ke stabilizaci krevního tuku, pomáhá posílit srdeční aktivitu. Pomáhá zvýšit fyzický výkon. Je užitečným doplňkem redukčních diet a očistných kůr. Redukuje pocit hladu, zmírňuje chuť na sladké.

Upozornění: Výrobek není určen dětem do 3 let!

Schváleno Antidopingovým výborem ČR.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 290 tablet
Doporučené dávkování: 5 tablet denně, 1 hod před jídlem, zapít vodou
Výrobce: Hankintatukku Oy

Jedna tableta fin Slirdietabs obsahuje: 60 mg Spiruliny alga.