Domů > Finclub
 

Finclub

Finclub international je česká firma působící v oboru doplňků stravy, nápojů a kosmetiky. Nabízí téměř sto velmi kvalitních přírodních doplňků stravy, které splňují legislativu EU a ČR a mají svůj původ v čisté finské přírodě. Cílem jejich výrobků je pečovat o lidské zdraví a pomáhat chránit před širokou škálou onemocnění. Finclub je držitelem certifikátu ISO 9001:2009, ocenění TOP CZECH QUALITY a mezinárodního AAA ocenění. Dodavateli jejich kvalitních produktů jsou finská firma Hankintatukku Oy, španělské laboratoře Forenqui a italská firma Natura & Benessere.

           

Hankintatukku Oy

Finská farmaceutická firma vyrábějící doplňky stravy nabízené společností Finclub.

Tato společnosti funguje od roku 1982 a je jednou z největších společností ve Finsku zabývající se výrobou přírodních doplňků stravy. Je nositelem řady cen a certifikátů (Ceny finského Ministerstva průmyslu a obchodu za významný rozvoj a propagaci finských výrobků v celosvětovém měřítku, Dodavatel roku, ocenění Nejvyšší rating finanční síly a aktivity firmy AAA, ...).

Hankintatukku Oy patří mezi špičku v oblasti doplňků stravy a zdravé výživy. Základním prvkem obchodní filozofie firmy je využití bylin a léčivých rostlin vypěstovaných na domácí půdě. Spolupracuje s výzkumným ústavem v Mikkeli, který má své plantáže bylin v okolí jezera Saima v regionu Puumala. Díky své čistotě a polárnímu dni s dlouhodobým slunečním svitem má finská příroda optimální předpoklady pro pěstování unikátních bylin s vysokým obsahem účinných látek.

Kvalita výrobního procesu je na úrovní GMP a GAP. GAP hlídá a zajišťuje jakost rostlin, které jsou k výrobě doplňků stravy používány. Dává záruku, že rostliny byly pěstovány bez použití pesticidů, sbírány v době, kdy měly nejvíce účinných látek, pěstovány v ekologicky čistých oblastech bez použití chemie a poté šetrně zpracovány (okamžitě po sběru, aby nedošlo ke znehodnocení a ztrátám cenných složek). Firmy Hankintatuku Oy je jednou z mála v Evropě, která GAP splňuje. GMP (praxe dobré výroby) hlídá výrobní proces. Ten splňuje vysoké požadavky na kvalitu výroby a přísné normy určené pro výrobu přípravků. Výrobek je sledován od výběru surovin až po konečný produkt.

Proč si vybrat doplňky stravy Finclub?

 • Přípravky mají unikátní složení, jsou vyráběny z ekologicky čistých surovin.
 • Zdroj kvality - unikátní čistá finská příroda.
 • Výrobní proces odpovídá GMP (Good Manufacturing Practice - praxe dobré výroby) - sleduje a garantuje kvalitu produktů při výrobě.
 • Pěstování a sběr rostlin odpovídá GAP (Good Agricultural Practice - praxe dobrého zemědělství).
 • Bylinky jsou pěstovány speciálními metodami ve vybraných oblastech.
 • Firmy se pořád věnuje výzkum a vývoji, aby byly její produkty co nejlepší.
 • Hankintatukku Oy je držitelem nejvyššího ratingu finanční síly AAA a dalších certifikátů.
 • Všechny produkty firmy Hankintatukku se vyrábějí a balí přímo ve Finsku.
 • Mnoho spokojených zákazníků nejen v ČR ale také v jiných státech Evropy a světa, ve kterých jsou produkty firmy Hankintatukku Oy prodávány.

Natura & Benessere

Italská firma zabývající se výrobou kosmetických přípravků z Aloe Vera, které nabízí Finclub.

Společnost sídlí v jižní Itálii a vyrábí kosmetiku obsahující 100% organické Aloe Vera a extra panenský olivový olej. Od roku 1988 se zabývá výzkumem a vývojem postupů pro lepší kvalitu našeho života přírodní cestou.

Firma garantuje vysoký standard kvality výrobků. Všechny kroky ekologického výrobního cyklu jsou certifikovány. Všechny aktivní látky, které jsou k výrobě produktů používány jsou získávány z vlastního ekologického zemědělství. Jedná se o: Aloe Vera extrakt, olivový olej, olej z pšeničných klíčků, levandule, rozmarýn, šalvěj, citron, pomeranč, myrta. Kosmetika s aloe Vera a olivovým olejem neobsahuje parabeny, alkohol ani parafín. Je vyrobena tak, aby respektovala citlivost pokožky. Přidané konzervanty jsou minerální a hypoalergenní. Kosmetika není testována na zvířatech!

Firma Natura & Benessere vyrábí speciálně pro Finclub Aloe Vera gel drink té nejvyšší kvality. Obsahuje 100% organické Aloe Vera Barbadensis.

Laboratoře Forenqui

Španělské laboratoře vyrábějící antioxidační kosmetiku s Goji a Granátovým jablkem, kterou Finclub nabízí.

Laboratoře vznikly v 80. letech ve španělské provincii Valencie. Firmy využívá při výrobě nejnovější technologie, vytváří moderní inovativní výrobky, vyvíjejí nové trendy a koncepty, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita všech kosmetických řad, které vyrábějí.

Všechny výrobky obsahují antioxidační extrakty z plodů Goji a granátového jablka, které potlačují známky stárnutí pleti způsobované nežádoucími účinky volných radikálů. Působením obsažených vitamínů a polysacharidů dostává pleť potřebnou výživu a hydrataci. Zůstává jemná, pevná a chráněná proti antioxidantům. Další aktivní složky v kosmetice: komplex vitamínů, dva druhy peptidů, které působí synergicky na odstranění škod na pokožce, sójový protein (výrazně vyživuje pleť), flavonoid chrysin (efektivně zmírňuje kruhy pod očima), kyseliný hyaluronovou (zlepšuje pružnost a hydrataci pokožky), aloe vera, bambucké máslo, koncentrát s goji a granátového jablka.

Jak antioxidační kosmetika působí

 • Obsažené aktivní látky stabilizují pleť.
 • Zajistí její výrazné projasnění a omlazení.
 • Podporují tvorbu kolagenu.
 • Přispívají ke zpevnění pokožky.
 • Výsledkem je posílená, pružná a kompaktní pleť.

Pro koho antioxidační kosmetika Anian vhodná

 • Pro pleť namáhanou stresem, sluncem, či znečištěným prostředím.
 • Pro pleť zralou, unavenou, předčasně stárnoucí a se změněným mikrooběhem.
 • Pro pleť mladou, aby byla vitálnější.