Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Na srdce a cévy > Finclub Ubigoltabs 60 tablet - koenzym Q10 a vitamín E

Finclub Ubigoltabs 60 tablet - koenzym Q10 a vitamín E

ID produktu: 300972

Doplněk stravy fin Ubigoltabs obsahuje koenzym Q10 a denní dávku vitamínu E. Koenzym Q10 je antioxidant, podílí se v těle na procesech, při kterých vzniká energie. Pozitivně působí na činnost srdce a stav dásní. Podporuje nárust energie, fyzické kondice a vitality. Zvyšuje odolnost vůči stresu. DOSTUPNÉ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB.

940
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Finclub Ubigoltabs 60 tablet - koenzym Q10 a vitamín E

DOSTUPNÉ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB.

Koenzym Q10 je doporučován seniorům, často nemocným a unaveným lidem, sportovcům. Doporučuje se osobám prožívajícím větší fyzickou či psychickou zátěž. Je vhodný pro kuřáky, kardiaky, lidi s vyšší hladinou cholesterolu. Doporučuje se osobám s poruchami dásní, pomáhá bojovat s paradontózou, s krvácením dásní, s uvolňováním zubů.

Koenzym Q10 je látka podobná vitamínům a vyskytuje se ve všech buňkách v těle. Podílí se na procesech, při kterých se v těle vytváří energie. Koenzym Q10 je antioxidant, jehož tvorba s věkem klesá. Podporuje nárůst energie, fyzické kondice a vitality, zvyšuje odolnost vůči stresu. Pozitivně působí na činnost srdce a stav dásní.

Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem - tj. před útokem volných radikálů, které mají schopnost poškozovat buňky a urychlovat tak proces stárnutí.

Upozornění: Výrobek není určen dětem!

Schváleno Antidopingovým výborem ČR.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 60 tablet
Doporučené dávkování: 1 tableta denně, s jídlem
Výrobce: Hankintatukku Oy

Jedna tableta fin Ubigoltabs obsahuje: 30,6 mg ubichinonu (koenzymu Q10), 10 mg vitamínu E, 158,4 mg kukuřičného škrobu.