Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Močové cesty > Finclub Uricaps Probi 60 kapslí - výtažek z brusinek, čekanky a probiotika

Finclub Uricaps Probi 60 kapslí - výtažek z brusinek, čekanky a probiotika

ID produktu: 300158

Doplněk stravy fin Uricaps Probi obsahuje výtažek z brusinek a kořene čekanky. Navíc je obohacen o probiotika.

1280
Dostupnost: 1 - 2 dny
 ks
Přidat do oblíbených
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Finclub Uricaps Probi 60 kapslí - výtažek z brusinek, čekanky a probiotika

Doplněk stravy fin Uricaps Probi obsahuje kombinaci výtažku z brusinek a z kořene čekanky. Brusinky jsou zdrojem patentované složky CranMax®. Navíc je obohacen o probiotika.

Pro své blahodárné účinky na močový trakt je doporučován ženám při opakujících se potížích s močovými cestami, mužům v rámci péče o prostatu, lidem s oslabenou imunitou, osobám trpícím inkontinencí.

Klikva velkoplodá (americká brusinka) jsou zdrojem patentované složky CranMax®, která příznivě působí na dobrý stav sliznic. Doporučuje se v rámci péče o močový měchýř a močové cesty. Podporuje obranyschopnost organismu a podílí se na normálním stavu kostí a kloubů. Má pozitivní vliv na metabolismus bílkovin, glukózy a krevních tuků. Je užitečná při premenstruačním syndromu a menopauze. Patří mezi antioxidanty.

Čekanka je zdrojem inulinu. Přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti. Pečuje o močovou soustavu. Přispívá k dobré funkci střevního traktu i jater. Podporuje činnost srdce a cév. Pomáhá udržet normální hladinu glukózy v krvi.

Inulin Podporuje růst prospěšných bifidobakterií, je nápomocný při obnově narušené střevní flóry poškozené např. užíváním antibiotik či nesprávnou stravou.

Lactobacillus a Bifidobacterium jsou mléčné bakterie, které jsou nezbytnou součástí střevní mikroflóry. Mohou příznivě ovlivnit zdraví uživatele zlepšením rovnováhy jeho střevní mikroflóry.

Upozornění: Výrobek není určen dětem do 3 let!

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 60 tablet
Doporučené dávkování: 1 kapsle 2x denně, ráno a v poledne, před jídlem, dobře zapít
Váha 1 ks: 0.1 kg
Výrobce: Hankintatukku Oy

Dvě kapsle fin Uricaps obsahuje (doporučená denní dávka): 500 mg přírodního koncentrátu z klikvy velkoplodé - zdroj složky CranMax® (Vaccinium macrocarpon), 360 mg inulinu