Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Na oči > Finclub Visistrong 60 tablet - přírodní výtažek pro lepší zrak

Finclub Visistrong 60 tablet - přírodní výtažek pro lepší zrak

ID produktu: 300156

Doplněk stravy pro lepší zrak fin Visistrong obsahuje extrakt z měsíčku, borůvek, lutein, zeaxantin, vitamín E, C, B6 a B12 a je obohacen o vitamíny a minerály a Pycnogenol®. Vitamíny pro oči pozitivně ovlivňují zrak a prokrvení očí. Jsou vhodné pro výživu, ochranu a funkci očí. Chrání je před vlivy televizního, počítačového nebo UV záření.

800
Dostupnost: 1 - 2 dny
 ks
Přidat do oblíbených
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Finclub Visistrong 60 tablet - přírodní výtažek pro lepší zrak

Doplněk stravy pro lepší zrak fin Visistrong obsahuje výtažky z měsíčku, borůvek, hroznů a je obohacen o vitamíny a minerály. Obsahuje lutein a zeaxantin z květů měsíčku, Pycnogenol®, resveratol ze slupek hroznů a extrakt z borůvek. Tyto přírodní látky příznivě ovlivňují udržení dobrého zraku. Pomáhají chránit oční pigment před škodlivým zářením a příznivě působí na ostrost vidění. Tyto složky napomáhají udržení pružnosti drobných cév sítnice a podporují tak dobrý krevní oběh v cévnatce oka.

Obsažené látky jsou vhodné pro výživu, ochranu a funkci očí, zmírňují projevy předčasného stárnutí oka. Pomáhají chránit zrak před nepříznivými vlivy televizního, počítačového nebo UV záření. Pečují o oční sítnici, podporují zrakovou ostrost.

Jsou vhodné pro seniory, řidiče, studenty, pro osoby, které zvýšeně namáhají svůj zrak. Doporučují se u pocitu podrážděných a suchých očí, u pálení a slzení.

Měsíček pomáhá podpořit funkci jater, žaludku a slinivky. obsahuje lutein a zeaxantin, což jsou antioxidanty, které pozitivně ovlivňují vidění člověka.

Lutein a zeaxantin jsou karotenoidy, které organismus kumuluje v sítnici a oční čočce. Jejich největší množství je v centru tzv. žluté skvrny, která je zodpovědná za centrální vidění, umožňuje čtení, rozlišování obličejů apod.

Pycnogenol® je silný antioxidant, pomáhá chránit oči před nepříznivým působením volných radikálů.

Borůvky pečují o sliznici žaludku a tenkého střeva. Podporují tvorbu kolagenu v očích, normální činnost kapilárních cév a žil.

Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu.

Vitamín E chrání buňky před oxidativním stresem.

Kyselina listová podporuje krvetvorbu, přispívá k metabolismu homocysteinu a k funkci imunitního systému.

Vitamíny B pečují o psychiku.

Zinek přispívá k udržení normálního stavu zraku.

Mangan přispívá k energetickému metabolismu, k tvorbě pojivových tkání, je užitečný pro udržení normálního stavu kostí.

Upozornění: Výrobek není určen dětem do 3 let!

Ideální kombinací doplňků stravy pro seniory jsou fin Visistrong, fin Fosfosercaps a sirup Multis. Doplňky pomohou zraku i paměti v seniorském věku.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 60 tablet
Doporučené dávkování: 1 tableta 2 x denně
Výrobce: Hankintatukku Oy

Obsah účinných látek ve 2 tabletách Visistrongu: 10 mg Pycnogenolu®; 10 mg luteinu; 0,5 mg zeaxantinu; 100 mg extraktu z měsíčku; 30 mg extraktu z borůvek; 50 mg vitamín C; 10 mg vitamín E; 2,2 mg vitamín B6; 300 μg kys. listové; 3 μg vitamín B12; 5 mg zinku; 2 mg manganu; 10 mg výtažku z pobřežní borovice (pycnogenol).

Související produkty

Finclub Visitabs 60 tablet - přírodní výtažek pro lepší zrak
850 Kč / ks