Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Na oči > Finclub Visitabs 60 tablet - přírodní výtažek pro lepší zrak

Finclub Visitabs 60 tablet - přírodní výtažek pro lepší zrak

ID produktu: 300955

Doplněk stravy pro lepší zrak fin Visitabs obsahuje extrakt z měsíčku, borůvek a hroznů, lutein, zeaxantin a resveratol. Přírodní látky obsažené v tabletách pozitivně ovlivňují udržení dobrého stavu zraku a zrakovou ostrost. Jsou vhodné pro výživu očí, ochranu a funkci očí. Chrání je před vlivy televizního, počítačového nebo UV záření.

850
Dostupnost: 1 - 2 dny
 ks
Přidat do oblíbených
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Finclub Visitabs 60 tablet - přírodní výtažek pro lepší zrak

Nový doplněk stravy pro lepší zrak fin Visitabs obsahuje výtažky z měsíčku, borůvek, hroznů a je obohacen o vitamíny a minerály. Obsahuje lutein a zeaxantin z květů měsíčku, resveratol ze slupek hroznů a extrakt z borůvek. Tyto přírodní látky příznivě ovlivňují udržení dobrého zraku. Pomáhají chránit oční pigment před škodlivým zářením a příznivě působí na ostrost vidění.

Obsažené látky jsou vhodné pro výživu, ochranu a funkci očí, zmírňují projevy předčasného stárnutí oka. Pomáhají chránit zrak před nepříznivými vlivy televizního, počítačového nebo UV záření. Pečují o oční sítnici, podporují zrakovou ostrost.

Jsou vhodné pro seniory, řidiče, studenty, pro osoby, které zvýšeně namáhají svůj zrak. Doporučují se u pocitu podrážděných a suchých očí, u pálení a slzení.

Měsíček pomáhá podpořit funkci jater, žaludku a slinivky. obsahuje lutein a zeaxantin, což jsou antioxidanty, které pozitivně ovlivňují vidění člověka. Měsíček také pečuje o normální stav pokožky a podílí se na hojení ran.

Lutein a zeaxantin jsou karotenoidy, které jsou důležitou složkou očí. Jejich vyšší koncentrace je ve žluté skvrně, která se nachází na oční sítnici a je zodpovědná za centrální vidění.

Borůvky působí jako antioxidant. Podporují dobrý zrak, zejména tvorbu kolagenu v oku a normální činnost kapilárních cév a žil.

Upozornění: Výrobek není určen dětem do 3 let!

Schváleno Antidopingovým výborem ČR.

Ideální kombinací doplňků stravy na oči jsou fin Selenitabs, Pycnogenol a fin Visitabs. Doplňky mohou podporovat kvalitu a ostrost vidění bez únavy. Pečují o zrak

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 60 tablet
Doporučené dávkování: 1 tableta denně
Výrobce: Hankintatukku Oy

Jedna tableta fin Visitabs obsahuje: 10 mg luteinu; 0,5 mg zeaxantinu; 100 mg extraktu z měsíčku zahradního; 15 mg extraktu z borůvek.

Související produkty

Finclub Visistrong 60 tablet - přírodní výtažek pro lepší zrak
800 Kč / ks
Finclub Selenitabs 120 tablet - selen, zinek, mangan, vitamín C
555 Kč / ks