Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Na vlasy, kůži, nehty > Finclub VI-VA HA collagen 500 ml - doplněk stravy s kolagenem

Finclub VI-VA HA collagen 500 ml - doplněk stravy s kolagenem

ID produktu: 300153

Doplněk stravy pro ženy i muže ve zralém věku. Má pozitivní vliv na pokožku, pojivové tkáně, pohybový aparát. Obsahuje rybí hydrolizovaný kolagen eptan™, kyselinu hyaluronovou a vitamín C.

1120
Dostupnost: 1 - 2 dny
 ks
Přidat do oblíbených
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Finclub VI-VA HA collagen 500 ml - doplněk stravy s kolagenem

Potravinový doplněk VI-VA HA collagen obsahuje rybí hydrolyzovaný kolagen Peptan™, kyselinu hyaluronovou a vitamín C. Přispívá k udržení pružné a svěží pleti, podporuje hydrataci pokožky, má pozitivní vliv na pohybový aparát.

Doplněk stravy VI-VA HA collagen je pro všechny ženy i muže ve zralém věku a doporučuje se užívat 4-8 týdnů. Pokožka s věkem ztrácí schopnost regenerace a přirozené produkce kolagenu, což vede ke ztrátě pevnosti a tvorbě vrásek. Tento doplněk stravy, vám může pomoci, tento proces zpomalit.

Kolagen je základní stavební hmotou pojivových tkání, např. chrupavky. Je důležitý pro zdraví pokožky a pohybového aparátu. Jeho tvorba s věkem klesá, proto je vhodné jej doplňovat. Rybí kolagen Peptan™ nezatěžuje trávicí systém a je velmi dobře vstřebatelný.

Kyselina hyaluronová se nachází ve všech živých organismech. Je součástí pojivových a nervových vláken, nachází se v očním sklivci, kloubním mazu a kůži. Vyplňuje mezibuněčný prostor kožních buněk a udržuje jejich pevnost a pružnost.

Vitamín C přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, zubů, kůže a cév. Má pozitivní vliv na obranyschopnost organismus a činnost nervové soustavy. Chrání buňky před oxidativním stresem, pomáhá bojovat s únavou.

Užívání přípravku s kolagenem VI-VA HA collagen: 50 ml denně. Pro viditelné dosažení výsledků se doporučuje doplněk užívat 4-8 týdnů.

Upozornění: výrobek není určen dětem do 3 let!

Ideální kombinací doplňků stravy pro ženy je fin Vi-va collagen, fin Kalcitabs a fin Glandincaps. Tyto doplňky stravy pomáhají v boji proti vráskám, s kloubními potížemi a harmonizací těla.

Ideální kombinací doplňků stravy na kosti a klouby jsou fin Flexistrong, fin Viva kolagen a fin Natur Kalcitabs. Potravinové doplňky pro pevné kosti a pružné klouby.

Ideální kombinací doplňků stravy na vlasy jsou fin Evocaps, Vi-va collagen a Fintabs PRO. Doplňky jsou kombinací olejů a kolagenu pro husté, lesklé a zdravé vlasy.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 500 ml
Doporučené dávkování: 50 ml denně
Váha 1 ks: 0.5 kg
Výrobce: Hankintatukku Oy

Obsah VI-VA HA collagen: 500 ml. Jedna denní dávka obsahuje: 10 g rybího kolagenu Peptan™, 100 mg kyseliny hyaluronové, 75 mg vitamínu C, broskvové pyré.

Související produkty

Finclub Natur Kalcitabs - doplněk stravy s vápníkem 70 tablet
485 Kč / ks
Finclub Flexistrong 60 kapslí - výtažek z novozélandských slávek
1050 Kč / ks
Doplněk stravy Finclub Evocaps 56 kapslí - rostlinné oleje s vitamíny
985 Kč / ks