Domů > Doplňky stravy Finclub > Vitamín C > Finclub Zinkofresh 20 tablet - zinek, vitamín C, výtažek z jihoafrické pelargonie, xylitol

Finclub Zinkofresh 20 tablet - zinek, vitamín C, výtažek z jihoafrické pelargonie, xylitol

ID produktu: 300993

Cucavé tablety Fin Zinkofresh po rozpuštění v ústech navozují pocit svěžesti. Obsahují zinek, vitamín C, výtažek z jihoafrické pelargonie, mentolový a mátový extrakt, xylitol. Přispívají k volnému dýchání, zklidňují respirační obtíže a kašel. Jsou vhodné i pro diabetiky.

265
Dostupnost: 1 - 2 dny
 ks
Přidat do oblíbených
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Finclub Zinkofresh 20 tablet - zinek, vitamín C, výtažek z jihoafrické pelargonie, xylitol

Fin Zinkofresh mají podobu cucavých tablet, které po rozpuštění v ústech navozují pocit svěžesti. Obsahuje zinek a vitamín C, výtažek z jihoafrické pelargonie, mentolový a mátový extrakt, je slazen xylitolem (přírodní sladidlo, vhodné i pro diabetiky).

Jihoafrická pelargonie (Pelargonium sidoides) přispívá k volnému dýchání, podporuje zklidnění respiračních obtíží a kašle. Je nápomocná při škrábání v krku.

Zinek a vitamín C přispívají k udržení normální funkce imunitního systému.

Upozornění: výrobek není určen dětem do 3 let!

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 20 tablet
Doporučené dávkování: 4 tablety denně, rozpustit v ústech
Výrobce: Hankintatukku Oy

Jedna tableta Zinkofresh obsahuje: 20 mg extraktu z rostliny Pelargonium sidoides; 18,75 mg vit. C; 3,75 mg zinku; 8,7 mg přírodního mentolového a mátového aroma; 464,7 mg xylitolu; 144 mg sorbitolu.