Domů > Zdraví > Ekodrogerie > Přípravky na mytí nádobí > Gel na mytí nádobí s pomerančem Planet Pure

Gel na mytí nádobí s pomerančem Planet Pure

ID produktu: bio-8119

Šetrný mycí gel na nádobí Planet Pure s vůní pomeranče odstraňuje nečistoty z nádobí i kuchyňských ploch. Je šetrný k pokožce rukou i životnímu prostředí. Je vhodný i pro osoby s velmi citlivou pokožkou.

89
Dostupnost: Máme na skladě
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Gel na mytí nádobí s pomerančem Planet Pure

Ekologický mycí gel na nádobí Planet Pure s pomerančovou vůní účině myje nádobí. odstraňuje i odolné nečistoty a připečenou mastnotu. Gel na nádobí je šetrný k pokožce rukou i životnímu prostředí. Je vhodný i pro velmi citlivou pokožku.

Ekologický mycí prostředek na nádobí si poradí i s odmaštěním kuchyňských ploch. Obsahuje extrakt z mýdlových ořechů a výtažek z mydlice. Tyto rostlinné látky vytvoří spolu s vodou jemnou krémovou čistící pěnu. Výtažky ze zeleného čaje, esenciální olej z červeného pomeranče a rozmarýnu dodávají mycímu gelu příjemnou vůni a pečují o pokožku. Chrání před dehydratací.

Rakouská společnost Planet Pure se od roku 1999 věnuje výrobě ekologických pracích a čistících prostředků. Vyrábí produkty, které co nejméně zatěžují životní prostředí a preferuje ruční výrobu. Planet Pure se řídí přísnými standardy. Její přípravky tak mají eko certifikáty jako např. BDIH či ABG.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 510 ml
Výrobce: Planet Pure

Složení gelu na mytí nádobí Planet Pure: Soap Nuts Extract*, Soapwort Extract, Camelia Sinensis Seed Extract*, Decyl Glucoside, Xylose, Potassium Sorbate, Citrus Sinensis Oil*, Rosmarinus Officinalis Oil*, Limonene**; *Organic agriculture, **Natural essential oils.