Domů > Sport > Fitness a posilování > Činky, hřídele a závaží > Kettlebell 10 kg s vinylovým potahem

Kettlebell 10 kg s vinylovým potahem

ID produktu: 05-CWKBV10

Kettlebell o hmotnosti 10 kg je potažený vrstvou vinylu. Cvičení s kettlebell se využívá pro rozvoj síly a dynamiky. Činka je vhodná pro domácí posilování a kondiční cvičení.

695
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Kettlebell 10 kg s vinylovým potahem

Kettlebell (kettlebel, ketlebell) činka 10 kg s vinylovým potahem je v podstatě jednoruční posilovací činka s madlem. Používá se pro rozvoj síly a dynamiky. Je vhodná pro kondiční posilování a cvičení všech věkových kategorií. Stačí jen zvolit vhodnou hmotnost.

Kettlebell má vinylovou rukojeť ve tvaru trojúhelníku, která zaručuje bezpečné a komfortní posilování. Tělo činky je vyrobeno z kvalitního kovového materiálu a potaženo vrstvou vinylu. Spodní část činky je plochá, pro lepší stabilitu při odložení.

S kettlebell můžete cvičit doma, ve fitness centru i na speciálního hodinách s instruktory. Mezi základní cviky patří TGU (turecký vztyk), švih, mrtvý tah, dřep, shyb, nadhoz, tlak a trh. Pro cvičení s kettlebell existuje mnoho cviků a návodů. Stačí si jen vybrat tu pravou váhu a můžete začít. Lehčí činky jsou vhodné i pro kondiční cvičení žen.

INFORMACE O PRODUKTU
Váha 1 ks.: 10 kg
Výrobce: Acra