Domů > Sport > Ostatní sporty a rekreační aktivity > Běh > Kinesio tape 2,5 cm x 5 m - červená

Kinesio tape 2,5 cm x 5 m - červená

ID produktu: 05-D71-CRV

Pružný kinezio tape ze směsi 85% bavlny a 15% pružné hmoty Spandex. Lepidlo je z nealergenního polyruretanu. Elasticita tejpu je 170% - 180%.

59
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Kinesio tape 2,5 cm x 5 m - červená

Pružný červený kinesio tape je speciálně navržená pružná páska ze směsi 85% bavlny a 15% pružného Spandexu pro použití při kinesiologickém tejpování. Tejp je prodyšný a voděodolný.

Užší tejp se používá pro tejpování v místech, kde se široký tejp hůře aplikuje (kolena, lokty ...), při tejpování užších částí těla (zápěstí ...) či lokálních bolestech menšího rozsahu.

Použité lepidlo je vyrobeno z nealergenního polyuretanu. Neobsahuje latex ani jiné chemické příměsi.

Tejpy po nalepení neomezují pohyb. Jejich elasticita je 170 - 180%, takže zaručují poddajnost při zachování stálého napětí. Elasticita tapu je stejná jako elasticita pokožky.

Funkce tejpu je založena na principu povzbuzení, aktivace nervové a oběhové soustavy, která pozitivně ovlivňuje muskuloskeletární a lymfatickou soustavu.

Po aplikaci tejp zvyšuje proudění lymfatického a krevního oběhu. Zároveň dochází ke snížení tlaku na cévy a ke stimulaci kožních receptorů. To vše ovlivňuje a urychluje proces hojení.

Výhodou kinesiologického tejpu je šetrnost ke kůži a možnost pohodlné aplikace. Kinezio tejp využívají sportovci, fyzioterapeuti, maséři, lékaři apod.

INFORMACE O PRODUKTU
Výrobce: Acra