Domů > Sport > Sportovní oblečení > Sportovní ponožky ROYAL BAY > Sportovní ponožky ROYAL BAY® Air HIGH-CUT - černá/zelená

Sportovní ponožky ROYAL BAY® Air HIGH-CUT - černá/zelená

ID produktu: air-high-cut-9688

Sportovní kompresní ponožky ROYAL BAY® Air se zvýšeným lemem dobře sedí a nedostanou se do nich žádné nečistoty. Jsou ideální pro běžce, cyklisty i pro turistiku.

350
Dostupnost: 2 - 3 dní
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Sportovní ponožky ROYAL BAY® Air HIGH-CUT - černá/zelená

Kompresní ponožky ROYAL BAY® Air HIGH-CUT v černo-zeleném designu mají zvýšený lem, který je přiměřeně pevný, aby ponožka nepadala a nedostávaly se do ní nečistoty. Mají silnou úroveň komprese. Jsou ideální pro běh, cyklistiku i turistiku.

Ponožky jsou anatomicky tvarované a mají antimikrobiální úpravu Sanitized®Silver působící proti mikroorganismům a vzniku nepříjemného zápachu.

Výhody sportovních kompresních ponožek ROYAL BAY® Air:

  • Pohodlný široký lem: pevně obepíná lýtko ale neškrtí. Ponožka nesjíždí a nedostanou se do ní nečistoty.
  • Ergonomický tvar: díky speciálnímu anatomickému tvaru sedí perfektně na noze. Zvyšuje komfort nošení a efektivitu komprese.
  • Ochrana Achillovy šlachy: výstupky okolo "achillovky" příjemně masírují její okolí a zároveň toto místo chrání při tření a tlaku boty.
  • Masáž a tlumení nárazů: výstupky na chodidle tlumí nárazy a zajišťují stabilitu nohy v botě. Lépe odvádí teplo a propouští vzduch. Chodidlo stále jemně masírují.
  • Mikrovlákno: je velmi příjemné na dotek a lépe odvádí vlhkost.
  • Antimikrobiální úprava Sanitized® Silver: ionty stříbra na povrchu vláken působí proti mnoha bakteriím a plísním. Úprava působí jako deodorant a nedochází ke vzniku nepříjemných pachů.
  • Odvádění vlhkosti (DeoSoft): speciální technologie zjemňující materiál a zabezpečující odvod vlhkosti od těla.
INFORMACE O PRODUKTU
Komprese: Strong
Výrobce: ARIES a.s.
Složení materiálu: 90 % Nylon, 10 % elastan Lycra