Domů > Výprodej > Krokoměr Acra s krytem

Krokoměr Acra s krytem

ID produktu: 05-LTH6

Krokoměr ACRA s krytem počítá spálené kalorie, zobrazuje čas a hodiny, počítá kroky, ukazuje nachozenou vzdálenost, má zabudované stopky. Jednoduše jej připevníte k pásku, na kalhoty či sukni v oblasti pasu.

139
Dostupnost: Máme na skladě
 ks
Přidat do oblíbených
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Krokoměr Acra s krytem

Krokoměr ACRA Basic plní základní funkci krokoměru a tou je počítání kroků v průběhu chůze. Kromě toho umí tento pedometr ukazovat hodiny, stopovat čas, počítat nachozenou vzdálenost a počítat spálené kalorie. Krokoměr je přesný, malý, diskrétní a snadno ovladatelný. Upevňuje se na pásek, kalhoty či sukni v oblasti pasu.

Krokoměr je oblíbený doplněk pro turistiku i chůzi pro zdraví. Měří a ukazuje spoustu hodnot. Kryt lze v průběhu chůze otevřít a sledovat měřené hodnoty.

Funkce krokoměru:

  • počítadlo kroků: Zaznamenává počet kroků v průběhu chůze do 99 999 kroků.
  • nastavení výšky postavy 30 - 200 cm.
  • ukazuje nachozenou vzdálenost: s přesností 0,01 km (mil). Umožňuje přepínat mezi km/míle. Je možné si nastavit maximální vzdálenost 99 999 km/mil
  • zobrazuje čas a hodiny
  • stopky
  • počítá spálené kalorie: 0 - 6999,9 kcal

Krokoměr Acra s krytem má velký, přehledný displej. Tlačítka jsou prakticky umístěna. Baterie má dlouhou životnost a snadno se vyměňuje. Pedometr má snadnou údržbu. Součástí balení je podrobný návod.

INFORMACE O PRODUKTU
Vnější rozměry: 6 x 4,2 cm
Výrobce: Acra