Domů > Sport > Ostatní sporty a rekreační aktivity > Krokoměry > Krokoměr Yamax CW 600

Krokoměr Yamax CW 600

ID produktu: CW600

Černý krokoměr Yamax CW 600 počítá kroky, měří čas strávený chůzí a má hodiny. Šestimístný duální displej je lepší pro přehlednost dat a kovová spona pro pevnější přichycení na oděv. Naměřená data si krokoměr uchová v paměti po 7 dní.

760
Dostupnost: Máme na skladě
 ks
Přidat do oblíbených
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Krokoměr Yamax CW 600

Krokoměr Yamax CW 600 černé barvy počítá kroky a měří čas strávený chůzí. Má zabudované hodiny. Data ukazuje na šestimístném duálním displeji, který je lepší pro přehlednost dat. Počet kroků a čas strávený chůzí si krokoměr automaticky ukládá a uchovává v paměti po 7 dní, celkovou sumu kroků za týden dokonce 14 dní.

Krokoměr digiwalker je přesný, malý, diskrétní a snadno ovladatelný. Upevňuje se kovovou sponou na pásek, kalhoty či sukni. Nová kovová spona lépe drží, zabraňuje nechtěnému sundání nebo sklouznutí.

Funkce krokoměru CW 600:

  • počítadlo kroků: zaznamenává počet kroků v průběhu chůze nebo běhu až do 99 999 kroků.
  • měří čas strávený chůzí: od 0 do 23 hod 59 minut
  • hodiny
  • 7 denní paměť: Počet kroků se každý den automaticky ukládá a uchovává se v paměti po dobu 7 dní.

Řada krokoměrů CW Digi-walker má duální šestimístný displej pro větší přehlednost a orientaci v naměřených hodnotách. Pohyblivé části krokoměrů CW mají vysokou přesnost, které je dosaženo díky pružině s extrémě dlouhou životností a díky těžkému kyvadlu. Mechanismus krokoměrů CW je o 2,5% přesnější než u řady SW.

Stejně jako lidí po celém světě může i vám Digi-walker pomoci se změnou vašeho životního stylu a motivací k pohybové aktivitě.

INFORMACE O PRODUKTU
Vnější rozměry: 61 x 48 x 19 mm
Hmotnost: 38 g
Typ baterie: CR 2032
Životnost baterie: cca 3 roky
Výrobce: Yamax