Kulička do koupele italská promenáda
Kulička s kousky sušených květin jako je růže, chrpa a jasmín. Obsahuje kakaové a bambucké máslo, mandlový olej a přírodní esenciální oleje. Vaše tělo i mysl si koupel s touto kuličkou maximálně užijí. Je vhodná i do sprchy.
Popis produktu: Kulička do koupele italská promenáda
Koupelová koule Ceano Cosmetics Italská promenáda obsahuje lístky sušených květin, vonné esenciální oleje, bambucké a kakaové máslo a mandlový olej.
Kulička má v sobě kousky sušených růží, chrpy a jasmínu. Tato kombinace květin dodá koupeli příjemnou vůni, která vás uvolní od stresu. Květiny mají také pozitivní vliv na pokožku. Růže zjemňuje, chrpa zmírňuje otoky a jasmín má regenerační účinky na suchou pleť.
Kakaové a bambucké máslo zjemňují pokožku a dodávají ji potřebné živiny. Mandlový olej je bohatý na vitamín E, regeneruje pokožku do hloubky a chrání ji před vysoušením.
Užijte si báječnou relaxační koupel, díky těmto unikátním kuličkám. Vaše tělo i mysl budou odpočívat a relaxovat. Vaše pokožka bude po koupeli hladká, jemná a voňavá.
Použití koule do koupele s kousky květin: Kuličku vhoďte do teplé vody ve vaně a počkejte, dokud se nerozpustí. Krémovou kuličku můžete použít i ve sprše. Stačí ji napěnit jako tuhé mýdlo a pěnu nanést na vlhkou pokožku.
INFORMACE O PRODUKTU | |
Obsah balení: | 50 g (1 ks) |
Výrobce: | Ceano Cosmetics |
Složení: Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Theobroma Cacao Butter, Zea Mays Starch, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Parfum (natural essential oils), Butyrospermum Parkii Butter, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Centaurea Cyanus Flower, Rosa Damascena Flower, Jasminium Officinale Flower, Sodium Chloride, Fatty Alcohol Ethoxylate, Aqua, Denatonium Benzoate, Limonene, Butyphenyl Methylproponal, Linalool. |