Domů > Zdraví > Doplňky stravy > Vitamíny > Kyselina listová 400 µg 107 tablet - doplněk stravy pro těhotné

Kyselina listová 400 µg 107 tablet - doplněk stravy pro těhotné

ID produktu: 101

Potravinový doplněk výživy s kyselinou listovou, která je velice důležitá pro zdravý vývoj plodu v těhotenství. Proto je vhodné ji začít užívat cca 3 měsíce před plánovaným těhotenstvím.

69
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Kyselina listová 400 µg 107 tablet - doplněk stravy pro těhotné

Doplněk stravy obsahující kyselinu listovou, která je velmi důležitá pro zdravý vývoj plodu v těhotenství. Doporučuje se užívat cca 3 měsíce před plánovaným otěhotněním, těhotným a kojícím ženám, protože její nedostatek může být příčinou vzniku vývojových vad plodu. Dále má kyselina listová pozitivní vliv na tvorbu a správnou funkci červených krvinek a je vhodná pro osoby se zvýšeným rizikem onemocnění srdce.

Kyselina listová patří do skupiny vitamínů B a spolu s vitamínem B12 je nepostradatelná pro tvorbu červených krvinek a syntézu nukleových kyselin. Ty umožňují bezchybné dělení buněk a reprodukci. Kyselina listová se vlivem zpracování potravin pomalu vytrácí a proto je vhodné ji doplňovat formou vitaminových doplňků stravy.

Užívání doplňku stravy s 400 µg kyseliny listové: 1-2 tablety 1× denně. Má zvláštní význam pro normální růst a vývoj plodu, proto ji doporučujeme užívat cca 3 měsíce před plánovaným otěhotněním, těhotným a kojícím ženám.

Upozornění: nepřekračujte doporučené denní dávkování! Tento doplněk stravy není určen pro děti do 3 let! Není určeno jako náhrada pestré stravy!

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 107 tablet
Doporučené dávkování: 1-2 tablety denně
Výrobce: MedPharma s. r. o.

Jedna tableta obsahuje: 400 µg kyseliny listové, laktózu (alergenní látka), emulgátor (mikrokrystalická celulóza), stabilizátory (hydroxypropylmetylcelulóza, kroskarmelóza sodná), protispékavá látka (křemičitan hořečnatý), zvlhčovadlo (stearan hořečnatý).