Domů > Dárky > Dárkové balíčky a sady > Luxusní dárkový balíček plný lásky

Luxusní dárkový balíček plný lásky

ID produktu: 5600

Luxusní dárkový balíček pro milovníky relaxace ve vaně od Bomb Cosmetics. Ručně vyrobená kolekce šesti koupelových produktů s květinovým zdobením, které obsahují kakaové a bambucké máslo i esenciální oleje. Dopřejte voňavou koupel jako dárek k vánocům či narozeninám.

380
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Luxusní dárkový balíček plný lásky

Luxusní dárkový balíček kuliček a dortíků do koupele Bomb Cosmetics potěší každého milovníka relaxace ve vaně. Hledáte-li tedy dárek k vánocům či narozeninám, tak tento balíček je dobrou volbou.

Všechny přípravky do koupele mají krásné květinové vůně a obsahují přírodní kakaové a bambucké máslo i esenciální oleje. Balíček je složen ze šesti koupelových kuliček či spalíčků s máslem.

Dárková sada plná lásky obsahuje:

  • Špalíček Městská růže (50g)
  • Špalíček Veselá holka (50g)
  • 2 máslové špalíčky do koupele
  • 2 krémové kuličky do koupele

Díky koupelovým přísadám do koupele Bomb Cosmetics si užijete aromaterapii a relax přímo doma ve své vaně. Vaše mysl i tělo se uvolní a vy budete relaxovat.

Návod k použití koupelových balistiků, kuliček, špalíčků, košíčků a pusinek: Vhoďte do vany s teplou vodou a sledujte jak šumí, rozpouští se a uvolňuje svou příjemnou vůni a esenciální oleje. Balistik Bomb Cosmetics změkčuje vodu, které tak bude šetrnější k vaší pokožce. Velké přísady lze využít na 3-4 koupele, kdy do vody vždy hodíte jen kousek, který chcete využít. Zbytek si uschovejte na příště.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 2 kuličky, 3 špalíčky a 1 košíček do koupele
Váha 1 ks: 0.345 kg
Výrobce: Bomb cosmetics