Domů > Zdraví > Produkty SBS forza > Magnetické náramky

Magnetické náramky

Magnetické náramky na ruku pro muže i ženy v několika hezkých designech pomáhají při různých zdravotních problémech. Každý náramek obsahuje malé neodymiové magnety se silou 2200 Gauss, které mají pozitivní působení na různé zdravotní problémy.

Magnetické náramky jsou vhodné pro každodenní nošení. Mohou pomáhat při bolestech kloubů a svalů, při regeneraci po zátěži a mnoho dalšího.

Magnetoterapie působí na buněčné úrovni proti různým patologickým poruchám a symptomům, které vznikají hektickým životním stylem, životním prostředím a špatnou životosprávou.

Jak funguje Magnetoterapie?

Působením monopolárních magnetů dochází k přiznivám elektromagnetickým a biochemickým změnám, která napomáhají buňkám s návratem do rovnováhy. Odborná literatura uvádí, že magnetické pole dokáže pomáhat s některými zdravotními problémy.

  • Otoky, záněty, hojení a regenerace - zlepšení prokrvení tkání navozené rozšířením cév.
  • Detoxikace - na tělesné i buněčné úrovni. Magnetické pole urychluje látkovou výměnu, což napomáhá odplavovat toxiny a soli usazené v buňkách.
  • Analgetický efekt - subjektivně snižuje vnímání bolesti. Nošení magnetického náramku může zmírnit bolesti vyvolané artrózou kyčlí a kolen.