Domů > Krása > Koupelová kosmetika > Mýdla > Manna Cedrové mýdlo na holení

Manna Cedrové mýdlo na holení

ID produktu: M194

Ručně vyráběné přírodní cedrové mýdlo Manna je přírodní alternativou holících pěn. Usnadňuje holení na tváři i těle a jeho složky zatím pečují o pokožku v průběhu i po holení. Mýdlo na holení je vhodné pro muže i ženy.

189
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Manna Cedrové mýdlo na holení

Ručně vyráběné Cedrové mýdlo Manna je přírodní alternativou holících pěn. Je vhodné jak pro muže tak ženy. Pro holení tváře i končetin. Díky svému složení usnadňuje holení a zároveň pečuje o pokožku, která pak není suchá, svědivá, pálivá ... jako se to po holení občas stává.

Mýdlo obsahuje extra panenský olivový olej, kokosový olej, kakaové máslo a ricinový olej. Všechny tyto oleje pečují o pokožku v průběhu holení a regenerují ji po holení. Krásnou svěží vůni mu dodává cedrový a eukalyptový esenciální olej.

Cedrové mýdlo je vhodné pro všechny, muže i ženy.

Použití Manna Cedrového mýdla: mýdlo napěňte přímo na požadované části těla nebo vlhkou štětkou na holení a naneste.

UPOZORNĚNÍ: eukalyptový esenciální olej se nedoporučuje používat v průběhu těhotenství.

Přírodní kosmetika Manna vznikla a stále se vyrábí na Slovensku. Jedná se o ručně vyráběné produkty, které obsahují jen 100% přírodní složky. Kosmetické produkty Manna patří v ČR mezi uznávané značky přírodní kosmetiky a může se pyšnit certifikáty Cosmos, BDIH. Je uznávána jako značka vyvinutá bez testování na zvířatech (Cruelty Free International). V produktech Manna nenajdete palmový olej ani jiné škodlivé chemické látky. Vyzkoušejte přírodní produkty Manna na vlastní kůži.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 90 g
Certifikát: Cosmos, Vegan, Palm Oil Free, Leaping Bunny
Váha 1 ks.: 0.1 kg
Výrobce: Manna

Složení cedrového mýdla Manna: Olivový olej v podobě mýdla, Kokosový olej v podobě mýdla, Ricinový olej v podobě mýdla, Voda, Kakaové máslo v podobě mýdla, Esenciální olej z cedrového dřeva, Eukalyptus, Žlutý jíl, Limonene *; *Přirozená složka esenciálních olejů.