Domů > Krása > Koupelová kosmetika > Mýdla > Manna COCO mýdlo s čajovníkovým olejem (tea tree)

Manna COCO mýdlo s čajovníkovým olejem (tea tree)

ID produktu: M427

COCO mýdlo Manna s čajovníkovým olejem (tea tree) je krásně krémové a pěnivé. Ošetřuje pokožku, regeneruje, zachovává pružnost a dodává zdravý vzhled. Vhodné pro mastnou pokožku a na akné. Obsahuje bambucké máslo a čistý esenciální olej z čajovníku.

Sleva -71 %
209 Kč
59
Dostupnost: 5 - 7 dní
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Manna COCO mýdlo s čajovníkovým olejem (tea tree)

Manna mýdlo s čajovníkovým olejem obsahuje velkou dávku bambuckého másla a čistý esenciální olej z čajovníku. Má kořeněnou kafrovou vůni. Ošetřuje pokožku, regeneruje ji, udržuje ji pružnou a dodává jí zdravý vzhled.

Díky obsahu čistého kokosového másla je mýdlo pěnivé a krémové.

Použití mýdla Manna s čajovníkovým olejem mýdlo je vhodné pro běžné denní mytí, koupání i čištění obličeje a mytí vlasů. Můžete jej používat na akné, mastnou pokožku nebo když máte ve vlasech lupy.

Přírodní kosmetika Manna vznikla a stále se vyrábí na Slovensku. Jedná se o menší ruční výrobu, která využívá ve svých produktech sílu přírody. Kosmetické produkty Manna patří v ČR mezi uznávané značky přírodní kosmetiky a může se pyšnit certifikáty Cosmos, BDIH. Je uznávána jako značka vyvinutá bez testování na zvířatech (Cruelty Free International). V produktech Manna nenajdete palmový olej ani jiné škodlivé chemické látky. Vyzkoušejte přírodní produkty Manna na vlastní kůži.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 90 g
Certifikát: Cosmos, Vegan, Palm Oil Free, Leaping Bunny
Datum spotřeby: 26.4.2020
Váha 1 ks.: 0.1 kg
Výrobce: Manna

Složení mýdla olivového oleje: Kokosový olej v podobě mýdla, Voda, Bambucké máslo v podobě mýdla, Esenciální olej z čajovníku, Limonene *; *Přirozená složka esenciálních olejů.