Domů > Krása > Koupelová kosmetika > Mýdla > Manna COCO mýdlo s ledovou čokoládou a mátou

Manna COCO mýdlo s ledovou čokoládou a mátou

ID produktu: M375

Manna mýdlo s ledovou čokoládou osvěží pokožku i mysl. Je vhodné pro všechny typy pleti a můžete si s ním umýt i vlasy. Obsahuje kakaový prášek, esenciální olej z máty a kokosový olej.

159
Dostupnost: 5 - 7 dní
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Manna COCO mýdlo s ledovou čokoládou a mátou

Ručně vyráběné Manna mýdlo s ledovou čokoládou dodá pokožce svěží pocit. Mýdlo obsahuje kakaový prášek a chladivý esenciální olej z máty. Kombinací těchto ingrediencí vzniklo úžasné mýdlo.

Mýdlo obsahuje kakaový prášek, který je bohatý na antioxidanty a mátový olej, který dodává mýdlu i pleti svěžest.

Mýdlo má hedvábnou strukturu a bohatě pění. Kokosový olej vyživuje pokožku a má na ni blahodárný vliv.

Použití mýdla Manna s ledovou čokoládou: můžete jej používat při každodenní péči o pokožku i vlasy.

Upozornění: esenciální olej z máty by se neměl používat u dětí do 5-ti let. Máta neutralizuje působení homeopatických přípravků, může zapříčinit selhání dýchacích orgánů, nespavost a iritaci pokožky. Neměli by jej používat dospělí s vysokým krevním tlakem a těhotné ženy.

Přírodní kosmetika Manna vznikla a stále se vyrábí na Slovensku. Jedná se o menší ruční výrobu, která využívá ve svých produktech sílu přírody. Kosmetické produkty Manna patří v ČR mezi uznávané značky přírodní kosmetiky a může se pyšnit certifikáty Cosmos, BDIH. Je uznávána jako značka vyvinutá bez testování na zvířatech (Cruelty Free International). V produktech Manna nenajdete palmový olej ani jiné škodlivé chemické látky. Vyzkoušejte přírodní produkty Manna na vlastní kůži.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 90 g
Certifikát: Cosmos, Vegan, Palm Oil Free, Leaping Bunny
Váha 1 ks.: 0.1 kg
Výrobce: Manna

Složení mýdla Manna s ledovou čokoládou: Kokosový olej v podobě mýdla, Voda, Esenciální olej z máty, Kakaový prášek, Limonene *; *Přirozená složka esenciálních olejů.