Domů > Krása > Speciální kosmetika > Kosmetika pro děti > Manna měsíčkové mýdlo

Manna měsíčkové mýdlo

ID produktu: M110

Měsíčkové mýdlo Manna je vhodné i pro nejmenší děti, pro citlivou pokožku i pro ty, které trápí ekzém. Díky obsahu bambuckého másla, kokosového oleje a oleje z měsíčku, pečuje mýdlo o pokožku, ošetřuje a hydratuje ji.

179
Dostupnost: 5 - 7 dní
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Manna měsíčkové mýdlo

Manna jemné měsíčkové mýdlo ošetřuje a hydratuje pokožku. Je velmi jemné, takže ho můžete použít i na citlivou dětskou pokožku a pokožku s ekzémem. Vaše děti budou krásně čisté a bez chemie.

Měsíčkové mýdlo pro děti obsahuje kousky květu měsíčku, velkou dávku krémového bambuckého másla, a tak krásně ošetřuje a hydratuje pokožku. Kokosový olej je bohatý na přírodní vitamín E a antioxidanty. Navíc způsobuje krémové pěnění mýdla. Olej z měsíčku zklidňuje, ošetřuje a zjemňuje dětskou pokožku.

Použití mýdla Manna s měsíčkem: mýdlo je vhodné pro každodenní péči o citlivou, dětskou pokožku, i pro pokožku s ekzémem.

Přírodní kosmetika Manna vznikla a stále se vyrábí na Slovensku. Jedná se o menší ruční výrobu, která využívá ve svých produktech sílu přírody. Kosmetické produkty Manna patří v ČR mezi uznávané značky přírodní kosmetiky a může se pyšnit certifikáty Cosmos, BDIH. Je uznávána jako značka vyvinutá bez testování na zvířatech (Cruelty Free International). V produktech Manna nenajdete palmový olej ani jiné škodlivé chemické látky. Vyzkoušejte přírodní produkty Manna na vlastní kůži.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 90 g
Certifikát: Vegan, Palm Oil Free, Leaping Bunny
Váha 1 ks.: 0.1 kg
Výrobce: Manna

Složení měsíčkového mýdla Manna: Bambucké máslo v podobě mýdla, Kokosový olej v podobě mýdla, Voda, Olej z měsíčku lékařského, Lupínky měsíčku lékařského.