Domů > Výprodej > Manna mýdlo na čištění obličeje - White satin

Manna mýdlo na čištění obličeje - White satin

ID produktu: M165

Mýdlo Manna s bílým jílem je určeno pro čištění obličeje. Mýdlo White satin je vhodné pro všechny typy pokožky i tu s ekzémem. Ocení ji zejména osoby se suchou, citlivou, iritovanou a zralou pletí. Obsahuje bílý jíl, olivový olej, kakaové máslo, kokosový, ricinový a sezamový olej.

Sleva -9 %
209 Kč
189
Dostupnost: 5 - 7 dní
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Manna mýdlo na čištění obličeje - White satin

Manna mýdlo s bílým jílem je určené pro čištění obličeje. Je vhodné pro všechny typy pleti i s ekzémem, ale ocení ji zejména ti, co mají citlivou, suchou, iritovanou a zralou pleť. Mýdlo je vyrobeno z čistě přírodních složek a je bez přidaných vonných látek.

Mýdlo White satin obsahuje unikátní bílý jíl, který působí na suchou pokožku pozitivně a ošetřuje ji. Přírodní bílý jíl je velmi bohatý na minerální látky, např. křemík, hořčík, draslík, železo, fosfor, měď, zinek, selen apod.

Bílý jíl zmírní přebytečnou vlhkost a mastnotu pokožky, ale nevysušuje. Čistí pokožku, zvláčňuje ji, ošetřuje, uklidňuje.

Mýdlo s bílým jílem také obsahuje panenský olivový olej, který hydratuje pokožku. Sezamový olej vyživuje pokožku. Kakaové máslo chrání a uklidňuje. Kokosový olej a ricinový olej.

Použití mýdla Manna s bílým jílem: ráno a večer si umyjte obličej mýdlem a vlažnou vodou.

Přírodní kosmetika Manna vznikla a stále se vyrábí na Slovensku. Jedná se o menší ruční výrobu, která využívá ve svých produktech sílu přírody. Kosmetické produkty Manna patří v ČR mezi uznávané značky přírodní kosmetiky a může se pyšnit certifikáty Cosmos, BDIH. Je uznávána jako značka vyvinutá bez testování na zvířatech (Cruelty Free International). V produktech Manna nenajdete palmový olej ani jiné škodlivé chemické látky. Vyzkoušejte přírodní produkty Manna na vlastní kůži.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 90 g
Certifikát: Cosmos, Vegan, Palm Oil Free, Leaping Bunny
Datum spotřeby: 13.7.2020
Váha 1 ks.: 0.1 kg
Výrobce: Manna

Složení mýdla White satin: Olivový olej v podobě mýdla, Kokosový olej v podobě mýdla, Sezamový olej v podobě mýdla, Kakaové máslo v podobě mýdla, Voda, Žlutý jíl, Ricinový olej v podobě mýdla.