Domů > Krása > Koupelová kosmetika > Mýdla > Manna mýdlo Růžová zahrada

Manna mýdlo Růžová zahrada

ID produktu: M377

Manna mýdlo Růžová zahrada je vhodné pro všechny typy pleti. Ocení jej však zejména ti, kdo mají suchou, citlivou a zralou pokožku s akné. Mýdlo obsahuje růžový jíl, kokosový olej, bambucké máslo, kakaové máslo, kousky květů ibišku a esenciální geraniový olej.

209
Dostupnost: 5 - 7 dní
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Manna mýdlo Růžová zahrada

Přírodní ručně vyráběné mýdlo bez chemie, to je Manna mýdlo Růžová zahrada. Obsahuje přírodní složky, které pečují o pokožku. Mýdlo růžová zahrada je vhodné pro všechny typy pokožky. Velmi dobré účinky má na suchou, citlivou a zralou pokožku s akné.

Mýdlo obsahuje růžový jíl, který dodává mýdlu barvu a zároveň vyživuje pokožku minerálními látkami. Růžový jíl obsahuje křemičitan hlinitý a křemičitan horečnatý, kalcit, vápník, hořčík a draslík. Růžový jíl je ze všech jílů nejjemnější k pokožce a účinně snižuje výskyt akné.

Mezi další účinné složky v mýdle patří thajský kokosový olej, který pečuje o pokožku. Bambucké máslo má skvělé hydratační účinky, obsahuje množství minerálních látek. Chrání pokožku, regeneruje a zachovává její pružnost. Kakaové máslo hydratuje, je bohaté na přírodní tuky a snadno se do pokožky vstřebává.

Navíc obsahuje mýdlo kousky květů ibišku, které fungují jako peeling. Květinový geraniový esenciální olej dodává mýdlu krásnou květinovou vůni.

Použití Manna mýdla Růžová zahrada: můžete jej používat denně na mytí těla i obličeje.

UPOZORNĚNÍ: Vzhledem k ruční výrobě bez chemie se může odstín barvy u jednotlivých mýdel lišit. Souvisí to s typem a složením použitého jílu. Kvalita je však vždy stejná, tedy ta nejvyšší.

Přírodní kosmetika Manna vznikla a stále se vyrábí na Slovensku. Jedná se o menší ruční výrobu, která využívá ve svých produktech sílu přírody. Kosmetické produkty Manna patří v ČR mezi uznávané značky přírodní kosmetiky a může se pyšnit certifikáty Cosmos, BDIH. Je uznávána jako značka vyvinutá bez testování na zvířatech (Cruelty Free International). V produktech Manna nenajdete palmový olej ani jiné škodlivé chemické látky. Vyzkoušejte přírodní produkty Manna na vlastní kůži.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 90 g
Certifikát: Vegan, Palm Oil Free, Leaping Bunny
Váha 1 ks.: 0.1 kg
Výrobce: Manna

Složení Manna mýdla s růžovým jílem: Kokosový olej v podobě mýdla, Voda, Kakaové máslo v podobě mýdla, Bambucké máslo v podobě mýdla, Esenciální olej z pelargonie, Červený jíl, Ibišek, Geraniol *, Citronellol *, Linalool *; *Přirozená složka esenciálních olejů.