Domů > Výprodej > Manna pěna na čištění pleti s výtažkem z okurek

Manna pěna na čištění pleti s výtažkem z okurek

ID produktu: M718

Přírodní čistící pěna na obličej Manna s výtažkem z okurek a ananasovým práškem vyčistí vaši pleť od všech nečistot, které se na ní během dne zachytí. Pleť pak může v noci dýchat a regenerovat.

Sleva -78 %
455 Kč
99
Dostupnost: 5 - 7 dní
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Manna pěna na čištění pleti s výtažkem z okurek

100% přírodní Manna čistící pěna na obličej je krásně jemná a dobře se používá. Čistí pleť od všech nečistot, které se na ní v průběhu dne zachytí. Pokožka pak může v noci dýchat a regenerovat.

Základem pěny je rostlinná aktivní látka z kokosového oleje (kokamidopropylbetain), která je i přes svůj název přírodní složka. Čistící pěna dále obsahuje ananasový prášek a výtažek z okurek. Vůni ji dodávají čisté esenciální oleje z mandarinky a šalvěje muškátové. Za její trvanlivost zodpovídají dvě látky rostlinného původu(sorban draselný, kyselina sorbová), které v přírodě nalezneme v plodech rostliny jeřábu ptačího. Mají hodnocení GRAS, což znamená, že jsou považovány za obecně bezpečné látky (zkratka pro Generally Recognized As Safe.

Přírodní kosmetika Manna vznikla a stále se vyrábí na Slovensku. Jedná se o menší ruční výrobu, která využívá ve svých produktech sílu přírody. Kosmetické produkty Manna patří v ČR mezi uznávané značky přírodní kosmetiky a může se pyšnit certifikáty Cosmos, BDIH. Je uznávána jako značka vyvinutá bez testování na zvířatech (Cruelty Free International). V produktech Manna nenajdete palmový olej ani jiné škodlivé chemické látky. Vyzkoušejte přírodní produkty Manna na vlastní kůži.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 150 ml
Datum spotřeby: 9/2019
Váha 1 ks.: 0.2 kg
Výrobce: Manna

Složení čistící pěny na obličej Manna: voda, kokamidopropylbetain, ananasový prášek, výtažek z okurek, mandarinkový esenciální olej, esenciální olej ze šalvěje muškátové, sorbát draselný, kyselina sorbová, limonene, linalool.