Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Na vlasy, kůži, nehty > MedPharma vitamín B2 (riboflavin) 10 mg - 107 tablet

MedPharma vitamín B2 (riboflavin) 10 mg - 107 tablet

ID produktu: 128

Doplněk stravy s vitamínem B2 (riboflavin) je vhodný užívat při léčbě antibiotiky, po úrazech a chirurgických zákrocích či popáleninách. B2 má pozitivní vliv na kůži a kožní problémy.

81
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: MedPharma vitamín B2 (riboflavin) 10 mg - 107 tablet

Doplněk stravy s vitamínem B2 (riboflavin) je vhodný jako doplněk výživy při léčbě antibiotiky, po úrazech, chirurgických zákrocích či popáleninách. Má pozitivní vliv na kožní problémy.

Vitamín B2 patří mezi vitamíny rozpustné ve vodě a vyskytuje se např. v mléce, jogurtu, játrech, droždí apod. Hladina riboflavinu klesá v organismu při léčbě antibiotiky nebo některých onemocněních (diabetes, celiakie, štítné žlázy, poruchy trávicího traktu. Příznakem nedostatku vitamínu B2 je ospalost, afty, pálení očí, zánětlivé změny kůže a sliznic, suchá a drsná kůže, záněty spojivek a světloplachost.

Upozornění: nepřekračujte doporučené denní dávkování! Tento doplněk stravy není určen pro děti do 3 let! Není určeno jako náhrada pestré stravy!

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 107 tablet
Doporučené dávkování: 1 tableta 1 x denně
Výrobce: MedPharma s. r. o.

Jedna kapsle obsahuje: 10 mg vitamínu B2 (riboflavin).