Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Pro ženy > MedPharma vitamín B6, B12, kyselina listová - 107 tablet

MedPharma vitamín B6, B12, kyselina listová - 107 tablet

ID produktu: 5432

Doplněk stravy MedPharma s vitamínem B6, B12 a kyselinou listovou. Přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu, podporuje správný energetický metabolismus.

119
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: MedPharma vitamín B6, B12, kyselina listová - 107 tablet

Tento doplněk stravy obsahuje betain, vitamin B12, který přispívá k normálnímu metabolizmu homocysteinu, vitamin B6 pro podporu správného energetického metabolizmu a kyselinu listovou.

Doplněk stravy Vitamín B12 (kyanokobalamin) pomáhá udržovat normální hladinu krevního homocysteinu, pomáhá udržovat poznávací schopnosti ve stáří a další.

Vitamín B12 patří mezi vitamíny rozpustné ve vodě. Je potřebný pro krvetvorbu a zachován zdravého nervového systému. Vitamín B12 nalezneme např. ve vnitřnostech, mase, rybách, mléku a sýru. Tento vitamín je nezbytný pro dělení buněk a pro metabolismus člověka.

Upozornění: nepřekračujte doporučené denní dávkování! Tento doplněk stravy není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy! Není určeno jako náhrada pestré stravy!

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 107 tablet
Doporučené dávkování: 1 tableta 1 x denně
Výrobce: MedPharma s. r. o.

Jedna tableta obsahuje:betain 100,0 mg, vitamín B6 75,0 mg, kyselinu listovou 800,0 µg, vitamín B12 200,0 µg.

Protispékavé látky (dioxid křemičitý, kroskarmelóza sodná, talek, stearan hořečnatý, kyselina stearová), betain hydrochlorid, plnidla (mikrokrystalická celulóza, fosforečnan vápenatý), pyridoxin hydrochlorid, kukuřičný škrob, hypromelóza, maltodextrin, lešticí látka (polyvinylalkohol), zvlhčovadlo (polyethylenglykol), polydextróza, kyselina listová, kyanokobalamin, barviva (oxid železa červený, dioxid titaničitý), stabilizátor (karboxymethylcelulóza sodná).