Domů > Výprodej > Mladý ječmen juice MedPharma - 250 g

Mladý ječmen juice MedPharma - 250 g

ID produktu: MJ-01

Doplněk výživy zelený mladý ječmen v prášku juice je lahodný zelený zápoj, který dodává tělu důležité živiny, aminokyseliny, vitamíny a minerály Tato zelená potravina působí prospěšné na celý organismus.

Sleva -27 %
909 Kč
659
Dostupnost: Máme na skladě
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Mladý ječmen juice MedPharma - 250 g

Doplněk stravy se zeleným ječmenem, dodává tělu důležité živiny, vitamíny, aminokyseliny a minerály. Mladý zelený ječmen v prášku podporuje trávení, pozitivně ovlivňuje krevní obraz, urychluje regeneraci tkáně a poskytuje antioxidační ochranu. Napomáhá stabilizaci hladiny cholesterolu, snížení krevního tlaku a posílení imunitního systému. Přispívá k jemné detoxikaci organismu a pomáhá při boji s nadváhou.

Zelený ječmen obsahuje: betakaroten, vitamín C, vitamín E, vitamíny B (B1, B2, B3, B6), biotin, kyselinu listovou, kyselinu pantotenovou, chlin, chlorofyl, draslík, vápník, hořčík, fosfor, zinek, měď, vitamín H, vitamín K a na 70 různých minerálů a stopových prvků.

Mladý zelený ječmen je pěstován dle zásad ekologického zemědělství. Listy zeleného ječmene jsou sklízeny v období raného růstu, kdy má v sobě nejvíce účinných látek. V této fázi se z výhonků listů lisuje čerstvá šťáva, která se krátce a šetrně suší. Takto vzniklý prášek si zachová vysokou enzymatickou hodnotu a docílí se vysoké koncentrace účinných látek.

Doporučené dávkování zeleného ječmene:

  • Dospělí: 1 čajová lžička 2 x denně.
  • Děti od 3 let: 1/2 čajové lžičky 1 x denně.
  • Mladý ječmen užívejte nalačno, nejlépe 20 minut před jídlem.

Příprava nápoje z mladého ječmene: množství ječmene rozmíchejte ve 150 ml vlažné vody a vypijte. Po odebrání ječmene dózu ihned uzavřete kvůli vlhkosti.

Upozornění: nepřekračujte doporučené denní dávkování! Tento doplněk stravy není určen pro děti do 3 let! Není určeno jako náhrada pestré stravy!

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 250 g
Doporučené dávkování: 1 čajová lžička 2 x denně
Datum spotřeby: 10.6.2018
Dostupné množství ve výprodeji: 1 ks
Výrobce: MedPharma s. r. o.

Složení zeleného mladého ječmene v prášku: 100% extrakt 25:1 z listů mladého ječmene setého v prášku bez jakýchkoliv dalších přísad.